Site Loader

Tehnoloģijas ir mainījušas veidu, kā cilvēki strādā, komunicē, iepērkas un pat maksā par precēm. Uzņēmumi un patērētāji vairs ne vienmēr dod priekšroku skaidrai naudai, un šāda rīcība dod iespēju bezkontakta maksājumiem. Tagad parādās jauna maksājumu sistēma, kas ir arī ieguldījumu aktīvs: kriptovalūta.

Ieguldījumi kriptovalūtās – arvien vairāk intereses

Kriptovalūta ir digitālās valūtas veids, kas radās pēc 2008. gada finanšu krīzes. Ja jums ir kriptovalūta, varat apiet tradicionālos maksājumu veidus.

Kriptovalūtas paļaujas uz “blokķēdes” tehnoloģiju, kas ir izplatīta darījumu datu bāze, kuras ieraksti ir jāapstiprina un jāšifrē. Tīklu aizsargā cilvēki, kurus sauc par “kalnračiem”, kuri izmanto lielas jaudas datorus, lai pārbaudītu darījumus, un saņem virtuālās valūtas vienības kā atlīdzību.

Kriptovalūtu cenu kāpumu ietekmē trīs galvenie faktori. Pirmkārt, plašsaziņas līdzekļi palielina savu vērtību, piesaistot jaunus pircējus, kuri vēlas pelnīt naudu. Otrkārt, tirgū iegulda tradicionālākas finanšu kompānijas. Visbeidzot, korelācija starp kriptovalūtām un zeltu, kas atbilst tendencēm pasaules ekonomikā, dodot cerību uz impulsu vērtības pieaugumam.

Covid-19 vakcīnu izstrāde varētu nodrošināt strauju atveseļošanos pēc pandēmijas laikā, kad valdības un centrālās bankas joprojām iepludina naudu ekonomikā – kas varētu izraisīt strauju inflācijas kāpumu. Tāpēc daži investori kriptovalūtu uzskata par vērtības krātuvi, līdzīgu zeltam, kas var saglabāt savu vērtību ekonomiskās spriedzes vai augošās inflācijas laikā.

Ne viena, bet… vairākas? 

Bet šādos nestabilos laikos ir vērts derēt uz vienu kārti? Noteikti – nē! Par laimi, ir metodes, kā samazināt risku, ieguldot kriptovalūtās.

Diversifikācija ir riska pārvaldības stratēģija, kas apvieno dažādus ieguldījumus portfelī. Diversificētais portfelis ietver dažādu veidu aktīvu un ieguldījumu instrumentu kombināciju, lai ierobežotu pakļautību vienam aktīvam vai riskam. Šīs metodes pamatā ir pieņēmums, ka portfelis, kas sastāv no dažāda veida aktīviem, dos vidēji lielāku ilgtermiņa peļņu un samazinās risku, ka tam piederēs atsevišķs aktīvs, piemēram ar vienu kriptovalūtu.

Diversifikācija ir paredzēta, lai mazinātu nesistēmu riska notikumus portfelī, tāpēc dažu ieguldījumu pozitīvie rezultāti neitralizē citu ieguldījumu negatīvos rezultātus. Diversifikācijas priekšrocības rodas tikai tad, ja aktīvi nav pilnīgi savstarpēji saistīti – tas ir, tie reaģē dažādos, bieži vien pretējos veidos, uz tirgus ietekmi.

Pētījumi un matemātiskie modeļi ir parādījuši, ka labi diversificēta portfeļa uzturēšana nodrošina rentablāko riska samazināšanas līmeni.

Stellar un Bitcoin Cash ar veiksmes iespēju?

Vislabāk ir sākt diversificēt savu ieguldījumu portfeli, izvēloties pareizās e-monētas. Par laimi tirgū ir daudz interesantu produktu, starp tiem – Stellar un Bitcoin Cash.

Stellar ir maksājumu tehnoloģija, kuras mērķis ir savienot finanšu iestādes un krasi samazināt izmaksas un laiku, kas nepieciešams pārrobežu pārskaitījumiem.

Stellar darbība ir līdzīga lielākajai daļai decentralizēto maksājumu tehnoloģiju. Tas atbalsta decentralizētu serveru tīklu ar izplatītu virsgrāmatu, kas tiek atjaunināta ik pēc 2 līdz 5 sekundēm visos mezglos. Katrs Stellar tīkla mezgls izvēlas atšķirīgu “uzticamu” mezglu kopu. Kad darījumu apstiprina visi mezgli šajā komplektā, tas tiek uzskatīts par izdarītu. Saīsinātais process ir padarījis Stellar tīklu neticami ātru, un tiek teikts, ka tas apstrādā pat 1000 tīkla darbības sekundē. Tāpēc Stellar tokeni tiek uzskatīti par ārkārtīgi uz nākotni vērstu risinājumu.

Savukārt Bitcoin Cash galvenās priekšrocības ir tās zemā cena un darījumu veikšanas ātrums. Lielāks ātrums Bitcoin ķēdē ir iespējams, jo Bitcoin Cash tehnoloģija ir mērogojamāka. Tas nozīmē, ka vairāk cilvēku jebkurā brīdī var veikt darījumus ar blokķēdi. Bcash izstrādes komanda ātri ievieš risinājumus, kas palielina blokķēdes mērogojamību, kas dod lielu potenciālu turpmākai izmantošanai.

Divi vienā – Netricoin

Abas iepriekš minētās valūtas var iegādāties kā daļu no revolucionārā Netricoin produkta. Netricoin ir ir komplekts ar apmācību, tīmekļa semināru, e-grāmatu un mācību līdzekļu kopumu, kas pilnībā veltīts jautājumiem, kas saistīti ar ieguldījumiem kriptovalūtās, it īpaši – ieguldījumu portfeļa dažādošanai. Mācību materiāli ir domāti iesācējiem, kuri vēlas paplašināt zināšanas par kriptovalūtām un investīciju noteikumiem.

Elements, kas atšķir Netricoin no citiem kursiem  ir tam ir pievienotas kriptovalūtas vienības – Stellar un Bitcoin Cash, attiecībā 50:50. Bezmaksas kriptovalūtu iekļaušana ir paredzēta, lai mudinātu kursu un tīmekļa semināru dalībniekus diversificēt savus aktīvus un veicinātu ieguldījumus kriptovalūtās. Tajā pašā laikā kriptonauda tiek glabāta īpašā brokera kontā, kas izslēdz iespēju iesācējiem kļūdīties vai ka kāds nozags tajā esošos datus.

Iesācējiem?

Papildus izglītības aspektiem, Netricoin ir atsauksmes, kuras liecina, ka tas ir produkts, kas lieliski palīdz nodrošināt kriptovalūtas. Pirmkārt, visa darbība notiek bezsaistē. Īpaši drošā aploksnē, kas nosūtīta pēc Netricoin komplekta iegādes, ir karte ar Netricoin piekļuves kodu. Kartē esošais kods ir gan pieteikšanās, gan parole kontā, kurā tiek glabāta kriptonauda.

Klientam, kuram ir Netricoin Karte, ir piekļuve, lai apskatītu uzkrātās kriptovalūtas vērtību, bet, lai to izņemtu, ir nepieciešama e-pasta pārbaude. Tikai pēc brokera nodrošināšanas ar karti un identitātes pārbaudīšanas ir iespējams pārvaldīt e-makā uzkrātos līdzekļus.

E-pastā tiek sniegta detalizēta detalizēta instrukcija, kā apskatīt vērtību, izņemt vai pārvaldīt kriptovalūtu. Neskaidrību gadījumā pircējs var sazināties ar apkalpošanas centru, lai saņemtu palīdzību vai papildu norādījumus.

droša uzglabāšana un ērta saņemšana

Lai iegūtu Netricoin, sazinieties ar pārdevēju un sarunājiet telefona sarunu, kuras laikā tiek prezentēts piedāvājums un produkta darbības veids.  Pēc pirkuma klients iegūst piekļuvi mācību materiāliem, kas nosūtīti pa e-pastu, iespēju reģistrēties vebināros un apskatīt uzkrātās kriptovalūtas vērtību. Tajā pašā laikā Netricoin Karte ar kodu tiek nosūtīta pa pastu – to var saņemt pēc personas identitāti apliecinoša dokumenta uzrādīšanas.

Uzkrātās kriptovalūtas saņemšana ir vienlīdz vienkārša – sazinieties ar pārdevēju, norādiet kodu un maka numuru, uz kuru tiks pārskaitīti līdzekļi, un gaidiet darbības beigas. Gan Stellar, gan Bitcoin Cash klients var jebkurā laikā iekasēt.

Netricoin komplekts ir galvenokārt iesācējiem domāts produkts, īpaši cilvēkiem, kuri vēl nav ieguldījuši tiešsaistē vai nevēlas to darīt, ņemot vērā hakeru uzbrukuma iespēju vai nedraudzīgus ieguldītāju noteikumus attiecībā uz kriptovalūtu tirdzniecību biržā. Tas ļauj salīdzinoši ātri diversificēt portfeli ar kriptovalūtām un atbalsta mācīšanos profesionālu ieguldījumu veikšanā virtuālajā valūtā.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *