Site Loader

Technologija pakeitė žmonių darbo, bendravimo, apsipirkimo ir netgi mokėjimo už prekes būdą. Įmonės ir vartotojai ne visada teikia pirmenybę gryniesiems pinigams, todėl šis elgesys užleidžia vietą bekontakčiams mokėjimams. Dabar yra nauja mokėjimo sistema, kuri taip pat yra investicinis turtas: kriptovaliuta.

Investavimas į kriptovaliutas – vis daugiau norinčių

Kriptovaliuta, tai skaitmeninės valiutos rūšis, atsiradusi po 2008 m. finansinės krizės. Turėdami ją galėsite apeiti tradicinius mokėjimo metodus.

Kriptovaliutos yra pagrįstos „blockchain“ technologija, kuri yra bendra operacijų duomenų bazė, kurios įrašai turi būti patvirtinti ir užšifruoti. Tinklą saugo žmonės, vadinami „kalnakasiais“, kurie naudoja galingus kompiuterius operacijoms patikrinti ir yra apdovanojami virtualios valiutos vienetais.

Yra trys pagrindiniai veiksniai, lemiantys kylančią kriptovaliutų kainą. Pirma, žiniasklaida pamišusi dėl vertės padidėjimo, pritraukdama naujų pirkėjų, norinčių pasipelnyti. Antra, tradicinės finansų įmonės investuoja į rinką. Galiausiai, kriptovaliutų ir aukso koreliacija, atitinkanti pasaulio ekonomikos tendencijas, suteikia vilties greitai padidinti vertę.

„Covid-19“ vakcinų sukūrimas galėtų padėti greitai atsigauti po pandemijos tuo metu, kai vyriausybės ir centriniai bankai toliau skiria pinigus ekonomikai, o tai gali sukelti infliacijos šuolį. Taigi kai kurie investuotojai kriptovaliutą vertina kaip vertės kaupimą, panašų į auksą, kuris gali išlaikyti savo vertę ekonominio streso ar kylančios infliacijos metu.

Neviena, o… kelios?

Bet ar verta statyti viską ant vienos kortos tokiais nestabiliais laikais? Tikrai – ne! Laimei, yra būdų, kaip sumažinti riziką investuojant į kriptovaliutas.

Diversifikacija yra rizikos valdymo strategija, jungianti įvairias investicijas į portfelį. Į diversifikuotą portfelį įeina įvairių rūšių turtas ir investavimo priemonės, kad pavojus būtų sumažintas iki vieno turto ar rizikos. Šis metodas pagrįstas prielaida, kad portfelis, sudarytas iš skirtingų rūšių turto, duos vidutiniškai didesnį ilgalaikį pelną ir sumažins pavojų turėti atskirą turtą, pvz., vieną kriptovaliutą.

Diversifikacija skirta sušvelninti nesistemingus portfelio rizikos įvykius, todėl teigiami vienų investicijų rezultatai neutralizuoja kitų neigiamą rezultatą. Diversifikavimo nauda egzistuoja tik tada, kai turtas nėra visiškai koreliuojamas – tai yra, jis reaguoja skirtingai ir dažnai priešingai, kaip veikia rinka.

Tyrimai ir matematiniai modeliai parodė, kad gerai diversifikuoto portfelio išlaikymas suteikia rentabiliausią rizikos mažinimo lygį.

„Stellar” ir „Bitcoin Cash” su sėkmės tikimybe?

Geriausia pradėti diversifikuoti savo investicinį portfelį pasirinkus tinkamas elektronines monetas. Laimei, rinkoje yra daug įdomių produktų, visų pirma – „Stellar“ ir „Bitcoin Cash“.

„Stellar”, tai mokėjimo technologija, kuria siekiama sujungti finansines institucijas ir smarkiai sumažinti išlaidas ir laiką, reikalingą tarpvalstybiniams pervedimams.

„Stellar“ veikimas yra panašus į daugumą decentralizuotų mokėjimo technologijų. Jis palaiko decentralizuotų serverių tinklą su paskirstyta knyga, kuri atnaujinama kas 2–5 sekundes visuose mazguose. Kiekvienas „Stellar“ tinklo mazgas parenka skirtingą „patikimų“ mazgų rinkinį. Kai sandorį patvirtina visi šio rinkinio mazgai, jis laikomas įvykdytu. Dėl sutrumpinto proceso „Stellar“ tinklas tapo ypač greitas ir sakoma, kad jis per sekundę apdoroja net 1 000 tinklo operacijų. „Stellar“ žetonai laikomi itin ateities sprendimu.

Savo ruožtu pagrindiniai „Bitcoin Cash“ privalumai yra žema kaina ir operacijų vykdymo greitis. Didesnis greitis „Bitcoin“ grandinėje yra įmanomas, nes „Bitcoin Cash“ technologija yra labiau keičiama. Tai reiškia, kad daugiau žmonių šiuo metu gali sudaryti sandorius su „blockchain“. „Bcash“ kūrėjų komanda greitai įgyvendina sprendimus, kurie padidina lok7 grandin4s („blockchain“) mastelį, o tai suteikia didelį potencialą naudoti jį ateityje.

Du viename – „Netricoin”

Abi minėtas valiutas galima įsigyti kaip revoliucinį „Netricoin“ produktą. „Netricoin“ rinkinys , tai mokymų, internetinių seminarų, elektroninių knygų ir mokymo priemonių rinkinys, visiškai skirtas klausimams, susijusiems su investicijomis į kriptovaliutas, visų pirma – investicijų portfelio diversifikavimui. Mokymo medžiaga skirta pradedantiesiems, norintiems praplėsti žinias apie kriptovaliutas ir investavimo taisykles.

Elementas, skiriantis „Netricoin“ rinkinys nuo kitų kursų, yra prie jo pridedami kriptovaliutų vienetai – „Stellar“ ir „Bitcoin Cash“, santykiu 50:50. Nemokamai pridėjus net dvi kriptovaliutas, siekiama paskatinti kursų ir internetinių seminarų dalyvius paįvairinti savo turtą ir paskatinti investuoti į kriptovaliutas. Tuo pačiu metu kriptovaliuta saugoma specialioje brokerio sąskaitoje, o tai pašalina galimybę pradedantiesiems padaryti klaidų ar pavogti joje esančius duomenis.

Pradedantiesiems?

Be mokymo aspektų, „Netricoin“ yra vertinamas, kaip produktas, kuris puikiai apsaugo kriptovaliutas. Visų pirma, visa operacija vyksta „offline”. Specialiai apsaugotame voke, atsiųstame įsigijus „Netricoin“ rinkinį, yra kortelė su „Netricoin“ prieigos kodu. Kortelės kodas yra ir prisijungimo vardas, ir slaptažodis prie paskyros, kurioje saugoma kriptovaliuta.

„Netricoin“ kortelę turintis klientas turi prieigą prie sukauptos kriptovaliutos vertės, tačiau norint ją atsiimti, būtina patikrinti el. paštą. Tik pateikus brokeriui duomenis iš kortelės ir patikrinus tapatybę, galima valdyti elektroninėje piniginėje sukauptas lėšas.

Išsami žingsnis po žingsnio instrukcija, kaip peržiūrėti vertę, atsiimti ar valdyti kriptovaliutą, pateikiama el. paštu. Kilus neaiškumams, pirkėjas gali kreiptis į aptarnavimo biurą, kad gautų pagalbos ar tolesnių nurodymų.

Saugus laikymas ir lengvas atsiėmimas

Norėdami gauti „Netricoin“, susisiekite su pardavėju ir susitarkite telefonu, kur bus pateiktas pasiūlymas ir produkto veikimo būdas. Įsigijus, klientas gauna prieigą prie mokomosios medžiagos, siunčiamos el. paštu, galimybės užsiregistruoti į internetinius seminarus ir peržiūrėti sukauptos kriptovaliutos vertę. Tuo pačiu metu „Netricoin“ kortelė su kodu siunčiama paštu – ją galima atsiimti pateikus tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Gauti sukauptą kriptovaliutą yra taip pat paprasta – susisiekite su pardavėju, pateikite kodą bei portfelio numerį, į kurį bus pervedamos lėšos ir palaukite, kol baigsis veiksmas. Tiek „Stellar“, tiek „Bitcoin Cash“ klientas gali bet kada išgryninti.

„Netricoin“ rinkinys, tai produktas, pagrinde skirtas pradedantiesiems, ypač žmonėms, kurie dar nėra investavę internetu arba nenori to daryti dėl įsilaužėlių atakos galimybės ar nepalankių investuotojams nuostatų, susijusių su kriptovaliutų prekyba biržoje. Tai leidžia gana greitai diversifikuoti portfelį kriptovaliutomis ir padeda išmokti profesionalių investicijų į virtualią valiutą.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *