Site Loader

Technologie změnily způsob, jakým lidé pracují, komunikují, nakupují a dokonce i platí za zboží. Společnosti a spotřebitelé již ne vždy upřednostňují hotovost a toto chování ustupuje bezkontaktním platbám. Nyní existuje nový platební systém, který je zároveň investičním aktivem: kryptoměna.

Investice do kryptoměn – stále více zájemců

Kryptoměna je druh digitální měny, která se objevila po finanční krizi v roce 2008. Díky tomu jejím vlastnictvím můžete obejít tradiční způsoby platby.

Kryptoměny jsou založeny na technologii “blockchain”, což je společná databáze transakcí, jejichž záznamy musí být potvrzené a šifrované. Síť je chráněna lidmi nazývanými “těžaři”, kteří pomocí výkonných počítačů ověřují transakce a jsou odměňováni jednotkami virtuální měny.

Rostoucí ceny kryptoměn pohánějí tři hlavní faktory. Zaprvé, média šílí z důvodu zvyšování hodnoty, přitahují nových kupujících, kteří chtějí dosáhnout zisku. Zadruhé, tradičnější finanční společnosti investují na trhu. Konečně, korelace mezi kryptoměnami a zlatem, která je v souladu s trendy v globální ekonomice, dává naději na rychlé zvýšení hodnoty.

Vývoj vakcín na Covid-19 by mohl umožnit rychlé ekonomické zotavení z pandemie v době, kdy vlády a centrální banky nadále pumpují peníze do ekonomiky – což by mohlo způsobit prudký nárůst inflace. Někteří investoři tedy považují kryptoměnu za garanci udržení hodnoty, podobně jako zlato, které si dokáže udržet svou hodnotu v čase ekonomického stresu nebo rostoucí inflace.

Ne jenom jedna … a kolik?

Vyplatí se však v takových nestabilních časech vsadit na jednu kartu? Určitě – ne! Naštěstí existují způsoby, jak snížit riziko při investování do kryptoměn.

Diverzifikace je strategie řízení rizik, která v sobě kombinuje různé investice v rámci portfolia. Diverzifikované portfolio obsahuje kombinaci různých typů aktiv a investičních nástrojů na snížení expozice vůči jedinému aktivu nebo riziku. Tato technika je založena na předpokladu, že portfolio z různých druhů aktiv přinese v průměru vyšší dlouhodobé zisky a sníží riziko držení jednotlivého aktiva, například jedné kryptoměny.

Diverzifikace je zaměřena na zmírnění nesystematických rizikových událostí v portfoliu, takže pozitivní výkon některých investic neutralizuje negativní výkon ostatních. Výhody diverzifikace existují pouze tehdy, když aktiva nejsou v dokonalé korelaci – to znamená, že reagují různými a často opačnými způsoby na tržní vlivy.

Výzkum a matematické modely prokázaly, že udržování dobře diverzifikovaného portfolia poskytuje nákladově nejefektivnější úroveň snižování rizika.

Mají Stellar a Bitcoin Cash šanci na úspěch?

Nejlepší je začít diverzifikovat své investiční portfolio výběrem správných e-mincí. Naštěstí je na trhu mnoho zajímavých produktů – zejména Stellar a Bitcoin Cash.

Stellar je platební technologie, jejímž cílem je propojit finanční instituce a drasticky snížit náklady a čas potřebný na přeshraniční převody.

Fungování Stellar je podobné jako u většiny decentralizovaných platebních technologií. Podporuje síť decentralizovaných serverů s distribuovanou účetní evidencí, která se aktualizuje každé 2 až 5 sekund na všech uzlech. Každý uzel v síti Stellar si vybírá jinou sadu “důvěryhodných” uzlů. Když transakci potvrdí všechny uzly v této sadě, považuje se za potvrzenou. Zkrácený proces způsobil, že síť Stellar byla mimořádně rychlá a říká se o ní, že dokáže zpracovat až 1 000 síťových operací za sekundu. Tokeny Stellar se proto považují za mimořádně řešení do budoucnosti.

Hlavními výhodami Bitcoin Cash je zase jeho nízká cena a rychlost transakcí. Vyšší rychlost v bitcoinovém řetězci je možná proto, že technologie Bitcoin Cash je škálovatelnější. To znamená, že na blockchainu může v daném okamžiku obchodovat více lidí. Vývojový tým Bcash rychle implementuje řešení, které zvyšují škálovatelnost blockchainu, což mu dává velký potenciál pro budoucí použití.

Dva v jednom – Netricoin

Obě výše uvedené měny je možné zakoupit jako součást revolučního produktu Netricoin. Netricoin je sada školení, webinářů, elektronických knih a učebních pomůcek, které se plně věnují otázkám souvisejícím zejména s investicemi do kryptoměn – diverzifikaci investičního portfolia. Školicí materiály jsou určeny pro začátečníky, kteří si chtějí rozšířit znalosti o kryptoměnách a pravidlech investování.

Prvkem, který odlišuje Netricoin od ostatních kurzů, jsou kryptoměnové jednotky, které jsou k němu připojeny – Stellar a Bitcoin Cash, v poměru 50:50. Cílem bezplatného přidání až dvou kryptoměn je povzbudit účastníky kurzů a webinářů k diverzifikaci jejich vlastních aktiv a k investicím do kryptomien. Zároveň je kryptoměna uložena na speciálním účtu prostředníka, což začátečníkům vylučuje možnost dělat chyby nebo brání krádeži údajů v něm obsažených.

Pro začátečníky?

V hodnoceních je Netricoin oceňován, kromě vzdělávacích aspektů, za skvělé zabezpečení kryptoměny. Především, celá operace se děje offline. Ve speciálně zabezpečené obálce zaslané po zakoupení sady Netricoin se nachází karta s přístupovým kódem Netricoin. Kód na kartě je zároveň přihlašovací jméno a heslo k účtu, na kterém je kryptoměna uložena.

Zákazník s kartou Netricoin má přístup k prohlížení hodnoty akumulované kryptoměny, na její výběr je však třeba ověření e-mailem. Pouze po zadání kódu z karty a zprostředkovatelem ověřené totožnosti je možné spravovat finanční prostředky nahromaděné v elektronické peněžence.

Podrobný návod, jak krok za krokem zobrazit hodnotu, vybrat nebo spravovat kryptoměnu, je uveden v e-mailu. V případě jakýchkoliv pochybností může kupující kontaktovat zákaznický servis s žádostí o pomoc nebo další pokyny.

Bezpečné přechovávání a lehké pořízení

Chcete-li získat Netricoin, kontaktujte prodejce a domluvte si telefonický hovor, během kterého bude představena nabídka a způsob fungování produktu. Po zakoupení získá zákazník přístup k e-mailem zaslaným vzdělávacím materiálům, dále možnost přihlásit se na webináře a zobrazit hodnotu nahromaděné kryptoměny. Zároveň se poštou zasílá karta s kódem Netricoin – je možné si ji vyzvednout po předložení dokladu potvrzujícího totožnost.

Odběr nahromaděné kryptoměny je stejně lehký – kontaktujte prodejce, poskytněte kód a číslo peněženky, na které budou prostředky převedeny, a počkejte na konec akce. Stellar i Bitcoin Cash mohou být zákazníkem zpeněženy kdykoliv.

Sada Netricoin je produkt hlavně pro začátečníky, zejména pro lidi, kteří ještě neinvestovali online nebo to nechtějí udělat kvůli možnosti hackerského útoku nebo nepříznivým regulacím investorů ohledně obchodování s kryptoměnami na burze. Umožňuje poměrně rychlou diverzifikaci portfolia s kryptoměnami a podporuje směřování k profesionálním investicím do virtuální měny.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *