Site Loader

Tehnoloogia on muutnud inimeste töötamist, suhtlemist, ostlemist ja isegi kaupade eest tasumist. Ettevõtted ja tarbijad ei eelista alati sularaha ning selline käitumine annab koha kontaktivabadele maksetele. Nüüd on uus maksesüsteem, mis on ka investeerimisvara: krüptoraha.

Krüptovaluutadesse investeerimine – üha rohkem huvitundjaid

Krüptoraha on digitaalse valuuta tüüp, mis tekkis pärast 2008. aasta finantskriisi. Selle olemasolu võimaldab traditsioonilistest makseviisidest mööda hiilida.

Krüptorahad põhinevad “blockchain” tehnoloogial, mis on tegelikkuses tehingute andmebaas, mille kanded tuleb kinnitada ja krüptida. Võrku kaitsevad inimesed, keda nimetatakse “kaevuriteks”, kes kasutavad võimsaid arvuteid tehingute kontrollimiseks ja neile antakse tasu virtuaalse valuuta ühikute näol.

Krüptorahade hinnatõusu taga on kolm peamist tegurit. Esiteks kajastab meedia selle väärtuse kasvu tõttu seda väga palju, meelitades ligi uusi kasumit teenivaid ostjaid. Teiseks investeerivad traditsioonilisemad finantsettevõtted turule. Lõpuks annab krüptovaluutade ja kulla korrelatsioon, mis on kooskõlas maailmamajanduse suundumustega, lootust peatsele väärtuse tõusule.

Covid-19 vaktsiinide väljatöötamine võib võimaldada pandeemiast majanduse kiiret taastumist ajal, mil valitsused ja keskpangad jätkavad raha majandusse pumpamist – mis võib vallandada inflatsiooni tõusu. Nii et mõned investorid näevad krüptoraha väärtusena, mis sarnaneb kullaga, mis suudab oma väärtust säilitada majandusliku stressi või inflatsiooni tõusu ajal.

Rohkem kui üks aga… veel rohkem?

Kuid kas sellistel ebastabiilsetel aegadel tasub panustada ühele kaardile? Kindlasti – ei! Õnneks on krüptorahadesse investeerimisel võimalus riske vähendada.

Mitmekesistamine on riskijuhtimisstrateegia, mis ühendab portfelli erinevaid investeeringuid. Hajutatud portfell sisaldab mitmesuguseid varaliike ja investeerimisinstrumente, et vähendada kokkupuudet ühe varaga või riskiga. See tehnika põhineb eeldusel, et erinevat tüüpi varadest koosnev portfell annab keskmiselt suurema pikaajalise kasumi ja vähendab üksiku vara, nt ühe krüptoraha omamise riski.

Hajutamise eesmärk on leevendada portfelli süsteemseid riskisündmusi, mistõttu mõnede investeeringute positiivne tootlus neutraliseerib teiste negatiivsed tulemused. Hajutamisel on eelised ainult siis, kui varad pole omavahel täielikult seotud – see tähendab, et need reageerivad turumõjudele erineval ja sageli vastupidisel viisil.

Uuringud ja matemaatilised mudelid on näidanud, et hästi hajutatud portfelli säilitamine annab riskide vähendamiseks kõige kulutõhusama taseme.

Stellar ja Bitcoin Cash edukuse võimalus?

Parim on alustada investeerimisportfelli mitmekesistamist õigete e-müntide valimisega. Õnneks on turul palju huvitavaid tooteid, eriti – Stellar ja Bitcoin Cash.

Stellar on maksetehnoloogia, mille eesmärk on ühendada finantsasutusi ning vähendada oluliselt piiriüleste ülekannete kulusid ja aega.

Stellari töö on sarnane enamiku detsentraliseeritud maksetehnoloogiatega. See toetab hajutatud pearaamatuga detsentraliseeritud serverite võrku, mida värskendatakse iga 2–5 sekundi järel kõigis sõlmedes. Iga Stellari võrgu sõlm valib erineva “usaldusväärsete” sõlmede komplekti. Kui kõik selle komplekti sõlmed kinnitavad tehingu, loetakse see toimunuks. Lühendatud protsess on teinud Stellari võrgu ülikiireks ja väidetavalt töötleb see koguni 1000 võrgutoimingut sekundis. Stellar tokeneid peetakse seetõttu äärmiselt tulevikukindlaks lahenduseks.

Bitcoin Cashi eelisteks on omakorda peamiselt madal hind ja tehingute sooritamise kiirus. Suurem kiirus Bitcoini ketis on võimalik, kuna Bitcoin Cash tehnoloogia on laiendatavam. See tähendab, et plokiahelal saab igal ajahetkel rohkem tehinguid teha. Bcashi arendusmeeskond rakendab kiiresti lahendusi, mis suurendavad plokiahela mastaapsust, mis annab sellelele suure potentsiaali edaspidiseks kasutamiseks.

Kaks ühes – Netricoin komplekt

Mõlemat ülalnimetatud valuutat saab osta revolutsioonilise Netricoini toote osana. Netricoin komplekt on koolituste, veebiseminaride, e-raamatute ja õppevahendite kogum, mis on täielikult pühendatud krüptovaluutatesse investeerimisega seotud küsimustele, eelkõige – investeerimisportfelli mitmekesistamisele. Koolitusmaterjalid on mõeldud algajatele, kes soovivad laiendada oma teadmisi krüptovaluutadest ja investeerimise reeglitest.

Element, mis Netricoin komplekt teistest kursustest eristab on sellele lisatud krüptovaluuta ühikud – Stellar ja Bitcoin Cash, suhtega 50:50. Koguni kahe krüptovaluuta tasuta lisamine on mõeldud selleks, et julgustada kursustel ja veebiseminaridel osalejaid oma varasid mitmekesistama ja julgustama krüptorahadesse investeerimist. Samal ajal hoitakse krüptoraha spetsiaalsel maaklerikontol, mis välistab algajate võimaluse teha vigu või varastada selles sisalduvaid andmeid.

Algajatele?

Lisaks hariduslikele aspektidele on Netricoini puhul arvamus tootest, mis sobib suurepäraselt krüptovaluutade kindlustamiseks. Esiteks toimub kogu operatsioon võrguühenduseta. Spetsiaalselt turvatud ümbrikus, mis saadetakse pärast Netricoin-komplekti ostmist, on Netricoini pääsukoodiga kaart. Kaardil olev kood sisaldab nii kontole sisselogimist kui ka parooli, millele krüptoraha on salvestatud.

Netricoin-kaardiga kliendil on juurdepääs kogunenud krüptoraha väärtuse vaatamiseks, kuid selle väljavõtmiseks on vajalik e-posti kontroll. Alles pärast maaklerile kaardi edastamist ja isiku tuvastamist on võimalik hallata e-rahakotti kogunenud vahendeid.

Üksikasjalik juhis selle kohta, kuidas väärtust vaadata, krüptoraha välja võtta või hallata, antakse e-posti teel. Kahtluste korral võib ostja pöörduda abi või edasiste juhiste saamiseks teeninduskontorisse.

Ohutu hoiustamine ja lihtne kogumine

Netricoin komplekt saamiseks tuleb pöörduda müüja poole ja leppida kokku telefonikõne, mille jooksul esitatakse pakkumine ja toote toimimisviis. Pärast ostu saab klient juurdepääsu e-posti teel saadetud õppematerjalidele, võimaluse registreeruda veebiseminaridele ja vaadata kogunenud krüptoraha väärtust. Samal ajal saadetakse Netricoini kaart koos koodiga posti teel – selle saab kätte pärast isikut tõendava dokumendi esitamist.

Kogunenud krüptoraha kättesaamine on sama lihtne – võtke ühendust müüjaga, edastage kood ja rahakoti number, kuhu raha kantakse, ja oodake toimingu lõppu. Nii Stellari kui ka Bitcoin Cashi saab klient igal ajal sisse maksta.

Netricoin komplekt on toode peamiselt algajatele, eriti neile, kes pole veel võrgus investeerinud või ei soovi seda teha häkkerirünnaku võimaluse või börsil krüptorahaga kauplemise ebasõbralike investorite regulatsioonide tõttu. See võimaldab suhteliselt kiiresti portfelli hajutada krüptovaluutadega ja toetab õppimist professionaalsete investeeringutega virtuaalsesse valuutasse.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *