Site Loader

Kryptoměnám se často říká měny budoucnosti, ale hlavně patří mezi nejoblíbenější investiční aktiva 21. století. Jak však začít investovat, pokud jste nikdy neměli kontakt s kryptoměnou?

Investování… zábava nebo profese

Dnes lze většinu aktiv zakoupit online, což znamená, že na mnoho mezinárodních trhů je relativně snadný přístup. Investovat mohou i lidé, kteří mají práci na plný úvazek nebo mají doma děti – jde jen o to, najít pro sebe správný trh a příležitosti.

To však neznamená, že investice jsou snadné podnikání; naopak mohou být velmi komplikované. V závislosti na volbě, kterou si vyberete, se z investování může stát pracovní příležitost na plný úvazek, na částečný úvazek nebo jednoduše způsob, jak generovat další příjem.

Lidé si často myslí, že obchodníci na plný úvazek s pokročilými tituly a vysokým rodokmenem pracují pouze pro investiční banky. Stejně běžné je myslet si, že k obchodování potřebujete hodně kapitálu a času, který můžete utratit. Existují však alternativní řešení.

První možnost – a pravděpodobně nejjednodušší, protože je tak flexibilní a nepřekáží v každodenním životě – je obchod z domova. Domácí denní obchodování je však také jednou z kapitálově nejnáročnějších druhů investic. Důvodem je, že minimální kapitálový požadavek pro denního obchodníka je na burzách obvykle kolem 25 000 $ a tuto částku je nutné neustále udržovat. Pokud zůstatek na účtu klesne pod toto minimum, nebude moci denně obchodovat, dokud nebude obnovena minimální úroveň kapitálu (vložením hotovosti nebo cenných papírů).

Lidé, kteří chtějí obchodovat doma, se proto často obracejí na jiná aktiva – například na kryptoměny, kde není potřeba žádný obrovský vlastní vklad.

Moderní investice – kryptoměny

Přestože jsou investice do kryptoměny relativně čerstvou formou investování, v roce 2013 získaly zájem. Tehdy začaly velké korporace analyzovat kryptoměny jako investiční aktivum. Zájem o tuto formu investice byl přičítán dvěma faktorům: vysokým potenciálním ziskům a možnosti získávat kryptoměny jiným způsobem než nákupem za tradiční měnu, tedy fenomén těžby (mining).

Postupem času se charakteristika investic do kryptoměn začala měnit. Téma se dotýkalo stále méně technologických nadšenců, častěji profesionálních spekulantů, kteří začali upřednostňovat bitcoinové operace před operacemi prováděnými na forexu. Provize účtované největšími online burzami kryptoměn začaly klesat, což nakonec vedlo k potlačení popularity směnáren. Vrchol popularity této formy investování se shodoval s rekordním kurzem Bitcoinu a právě tehdy se v hlavních médiích objevilo téma kryptoměn. Bitcoinová bublina však praskla a těžba se stala nerentabilní – od začátku roku 2018 se více mluví o investování do alternativních kryptoměn.

Ripple – dobrá investice

Ripple je systém zúčtování plateb a síť směnárny, která dokáže zpracovávat transakce po celém světě. Ripple slouží jako důvěryhodný agent mezi oběma stranami transakce, protože může rychle potvrdit, že výměna proběhla úspěšně. Ripple usnadňuje směnu různých fiat měn, kryptoměn jako Bitcoin a dokonce i komodit jako zlato.

„Ripple byl od počátku navržen tak, aby v zásadě nahradil SWIFT [přední síť pro převod peněz] nebo jinak nahradil zúčtovací vrstvu mezi významnými finančními institucemi,“ říká Pat White, generální ředitel Bitwave.

Pokaždé, když uživatelé provádějí transakce prostřednictvím sítě, síť si účtuje malý poplatek ve formě kryptoměny XRP. Standardní poplatek za transakci Ripple je 0,00001 XRP, což je velmi málo ve srovnání s poplatky účtovanými bankami za provádění přeshraničních plateb.

XRP je kryptoměna běžící na XRP Ledger, blockchainu navrženém Jedem McCalebem, Arthurem Brittem a Davidem Schwartzem. McCaleb a Britto založili Ripple a používali XRP k usnadnění online transakcí. XRP můžete zakoupit jako investici, minci na výměnu za jiné kryptoměny nebo jako způsob financování transakcí v síti Ripple.

Stojí za zmínku, že blockchain XRP funguje trochu jinak než většina ostatních kryptoměn. Jiné kryptoměny otevírají své transakční knihy a ověřovací procesy každému, kdo dokáže rychle vyřešit složité rovnice, ale transakce jsou bezpečné, protože většina majitelů knih musí souhlasit s ověřením, aby je přidala. S Ripple, když vyjdou nové transakce, ověřovatelé aktualizují své knihy každé tři až pět sekund a ujišťují se, že odpovídají ostatním knihám. Pokud dojde k nesouladu, přeruší spojení. To umožňuje Ripple bezpečně a efektivně ověřovat transakce, což mu dává výhodu oproti jiným kryptoměnám, jako je Bitcoin.

Ripple je extrémně užitečná síť pro mnoho velkých organizací, díky čemuž token XRP za posledních několik let výrazně získává hodnotu.

Balíček Ripple – naučte se investovat

Nový způsob, jak se dozvědět o investování do kryptoměny Ripple, je k dispozici již nějakou dobu. Mluvíme o vzdělávacích balíčcích s kryptoměnou, v tomto případě – Balíčku Ripple. Balíček Ripple je sada e-booků, webinářů a školicích materiálů pro začátečníky, kteří sní o investování do této měny orientované na budoucnost. K Balíčku Ripple je připojen speciální kód a karta, pomocí které můžete zdarma nasbírat několik jednotek tokenů XRP a zahájit první investice.

Balíček Ripple (XRP) nabízí zajímavé, rozsáhlé školicí materiály dostupné jako součást balíčku a obsahuje rozsáhlý souhrn informací nejen o nejnovějších trendech v investování do e-coinů, ale také o investování obecně. To vše dělá z tohoto typu balíčků mimořádně žádanou položku pro každého, kdo by chtěl začít své dobrodružství investováním ve virtuální měně.

Ale jak to funguje?

Jakým způsobem zvládá Vzdělávací balíček Ripple zabezpečení kryptoměny? Za prvé, celá operace probíhá offline. Ve speciálně zabezpečené obálce odeslané po zakoupení balíčku je Karta Ripple s náhodně vygenerovaným Kódem Ripple. Kód Ripple na kartě je zároveň přihlašovací jméno i heslo k účtu, na kterém je kryptoměna uložena.

Osoba s kódem Ripple má přístup k náhledu hodnoty nahromaděné kryptoměny, ale pro její vyplacení je vyžadováno ověření e-mailem. Pouze po poskytnutí Kódu Ripple prostředníkovi a ověření identity je možné spravovat prostředky nashromážděné v elektronické peněžence.

Podrobný návod krok za krokem, jak zobrazit hodnotu, vybrat nebo spravovat kryptoměnu, je poskytován e-mailem. V případě jakýchkoli pochybností se může kupující balíčku obrátit na zákaznickou kancelář o pomoc nebo další instrukce.

Balíček XRP lze získat pouze jako součást Vzdělávacího balíčku. Chcete-li jej získat, kontaktujte prodejce e-mailem a domluvte si telefonát, během kterého bude předložena nabídka a způsob fungování balíčku. Po nákupu zákazník získá přístup ke vzdělávacím materiálům zasílaným e-mailem, možnost přihlásit se na webináře a zobrazit hodnotu nahromaděné kryptoměny. Zároveň je poštou zaslána Karta Ripple s kódem – lze ji vyzvednout po předložení dokladu potvrzujícího totožnost.

Balíček Ripple … názory klientů

Balíček Ripple má názor inovativní metody získávání vzdělávacích materiálů a také bezplatné množství kryptoměny. Z tohoto důvodu můžete najít spoustu komentářů jak mezi zákazníky, tak na specializovaných blozích. Zdá se, že většina zákazníků, kteří si zakoupili Balíček Ripple, na něj vyjadřují velmi pozitivní názory.

Velmi rychle jsem obdržela vzdělávací materiály a dostala jsem kryptoměnu … mohu se začít učit od základů

Nick: Abdon

Zprostředkovatel mě trochu vyděsil, ale díky němu nemusím hned řešit investování do své kryptoměny, takže nakonec mám dobrý názor. Kromě toho hodnota Ripple v poslední době vzrostla, je to velmi dobrá měna.

 Nick: Gabriel

 • už jsem dříve koupil měnu ripple za několik tisíc a teď jsem dostal balíčky a kartu ripple, zprostředkovatel se ozval a něco mi vysvětloval, ale stále čekám a prohlížím si materiály

Nick: Ivo

 • podobné balíčky už jsem viděl a pravděpodobně jsou k dispozici už roky, ale protože tolik jich na trhu zůstává, nelze popřít jejich účinnost. Získáte také vzdělání v oblasti kryptoměny – celkem dobrá nabídka

Nick: Oldik

Zdá se, že Balíček Ripple je dobrým řešením pro začátečníky, kombinující teorii investování s praxí v podobě vlastních měn. Tato sada poskytuje přístup ke školení a také Vám umožňuje zažít investování do e-coinů Ripple. Velkou výhodou tohoto typu produktu je, že zákazník platí pouze za vzdělávací materiály a kryptoměnu získává zdarma. Díky tomu můžete rychle začít svou první investici a začít své dobrodružství s kryptoměnami, jejichž potenciál má vydržet mnoho dalších let.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *