Site Loader

Kriptovaliutos dažnai vadinamos ateities valiutomis, tačiau jos taip pat yra vienas populiariausių XXI amžiaus investicinio turto. Kaip pradėti investuoti, jei niekada neturėjote pakankamai kontakto su kriptovaliuta?

Investavimas… pramoga ar profesija

Dalį turto galima įsigyti internetu, o tai rodo, kad patekimas į daugelį tarptautinių rinkų yra gana lengvas. Net žmonės, kuriems tenka dirbti pilnu etatu ar turintys vaikų namuose, gali investuoti —  tai tik tinkamos rinkos ir savo galimybių atradimas.

Tai nereiškia, kad investicijos, tai lengvas verslas; atvirkščiai, gali būti labai sudėtingas. Priklausomai nuo pasirinkto varianto, investavimas gali būti karjera visam laikui, nepilnam arba tiesiog būdas gauti papildomų pajamų.

Žmonės dažnai galvoja, kad profesionalūs prekybininkai, turintys aukštus laipsnius ir patirtį, dirba tik investiciniams bankams. Lygiai taip pat paplitusi mintis, kad norint prekiauti, reikia didesnio kapitalo ir laiko, kurį galima skirti. Tačiau yra alternatyvūs sprendimai.

Pirmasis variantas – ir turbūt lengviausias, nes yra elastingas ir netrukdo kasdieniame gyvenime – yra prekyba iš namų. Tačiau dienos prekyba akcijomis iš namų taip pat yra viena labiausiai kapitalo reikalaujančių investicijų. Tai pyra todėl, kad minimalus kasdienio prekybos prekiautojo kapitalo reikalavimas paprastai yra apie 25 000 USD, o suma turi būti išlaikyta visą laiką. Jei sąskaitos likutis nukris žemiau šio minimumo, jis negalės atlikti kasdienių operacijų, kol nebus išlygintaa minimalus kapitalo lygis (deponuojant grynuosius pinigus ar vertybinius popierius).

Todėl asmenys, norintys prekiauti namuose, dažnai naudojasi kitu turtu, pavyzdžiui, kriptovaliutomis, kur nereikalinga didelė individuali investicija.

Naujoviška investicija – kriptovaliutos

Nors investicijos į kriptovaliutas yra palyginti nauja investicijų forma, jomis buvo susidomėta 2013 m. Tada didžiosios korporacijos pradėjo labai aktyviai investuoti į kriptovaliutas. Susidomėjimas šia investicijų forma siejamas su dviem veiksniais: dideliais potencialiais pelnais ir galimybe rasti kriptovaliutą kitu būdu nei pirkimas už tradicinę valiutą, kitaip tariant  –  kasyba (mining).

Laikui bėgant investavimo į kriptovaliutas ypatybės ėmė keistis. Tema taip pat palietė technologia žavinčius asmenis, kai kuriuos profesionalius spekuliantus, kurie pradėjo teikti pirmenybę „Bitcoin“ operacijoms, o ne tiems, kurie buvo konvertuoti į Forex prekybą. Komisiniai, rinkti didžiausiomis internetinės kriptovaliutos biržomis, pradėjo kristi žemyn, o tai galiausiai paskatino va;iutų keityklų populiarumo kritimą. Šios investicijų formos populiarumo kylimas sutapo su rekordiniu „Bitcoin” kursu, o kriptovaliutų tema taip pat pasirodė pagrindinėje žiniasklaidoje. „Bitcoin“ muilo balionas vistik sprogo, o kasyba tapo nuostolinga – nuo 2018 m. pradžios kalbama apie investicijas į alternatyvias kriptovaliutas.

„Ripple“ – gera investicija

„Ripple”, tai mokėjimo sistema ir valiutos keitimo tinklas, kuris gali konvertuoti operacijas visame pasaulyje. „Ripple“ yra labai patikimas agentas tarp dviejų sandorio šalių, nes gali greitai patvirtinti, kad mainai įvyko teisingai. „Ripple“ palengvina įvairių valiutų, kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“ ir net tokių prekių, kaip auksas, keitimą

„Ripple“ nuo pat pradžių buvo sukurta taip, kad iš esmės pakeisti SWIFT [vadovaujantis pinigų pavedimo tinklas] arba kokiu nors kitu būdu atstoti atsiskaitymų sferą tarp pagrindinių finansinių institucijų“, – sako Pat White, „Bitwave” generalinis direktorius

Kiekvieną kartą, kai vartotojas užbaigia operaciją naudodamas tinklą, tinklas renka nedidelį mokestį iš XRP kriptovaliutų stoties. Standartinis mokestis už operacijos persiuntimą „Ripple“ yra 0,00001 XRP, labai mažai, palyginti su mokesčiais, surinktais iš banko už tarpvalstybinių mokesčių vykdymą.

XRP yra kriptovaliuta, veikianti „XRP Ledger“ – blokų grandinėje, kurią sukūrė Jedas McCalebas, Arthuras Britto ir Davidas Schwartzas. McCalebas ir Britto įsteigė „Ripple“ ir naudojo XRP, kad palengvinti operacijas tinkle. Galima įsigyti XRP kaip investiciją, monetą iškeičiamą į kitas kriptovaliutas arba kaip būdas finansuoti sandorius „Ripple“ tinkle.

Verta paminėti, kad XRP blokų grandinė veikia kiek kitaip nei dauguma kitų kriptovaliutų. Kitos kriptovaliutos atveria savo sandorių ir tikrinimo procesų knygas visiems, kurie gali greitai išspręsti sudėtingas lygtis, tačiau sandoriai yra saugūs, nes dauguma sandorių knygų turėtojų turi sutikti patikrinimui, kad jas pridėti. „Ripple“ atveju, kai atsiranda naujų operacijų, tikrintojai atnaujina savo knygas per tris ar penkias sekundes ir įsitikina, kad jos tinka kitoms knygoms. Jei kyla nesutapimų, jie nutraukia ryšį. Todėl „Ripple“ leidžia saugiai ir patikimai patikrinti sandorius, kas suteikia pranašumą prieš kitas kriptovaliutas, pvz., „Bitcoin“.

„Ripple“ yra neįprastai naudinga daugeliui didelių organizacijų, todėl XRP žetonas yra daug vertesnis jau kelis metus.už kelis kitus latus.

„Ripple“ paketas – mokykis investuoti

Jau kurį laiką galimas naujas būdas sužinoti apie „Ripple“ kriptovaliutų investicijas. Čia  kalbama apie mokomuosius paketus su kriptovaliuta, šiuo atveju – „Ripple” paketą. „Ripple“ paketas yra elektroninių knygų, internetinių seminarų ir mokomosios medžiagos rinkinys, skirtas pradedantiesiems, kurie svajoja apie investavimą į šią ateties valiutą. Į „Ripple“ paketą pridėtas specialus kodas ir kortelė, kurios pagalba galite nemokamai pasirinkti kelis XRP žetonus ir pradėti savo pirmąją investiciją.

„Ripple“ paketas siūlo įdomią, gerai parengtą mokymo medžiagą, kurią galima rasti pakuotėje ir apima platų informacijos kompendiumą ne tik apie naujausias investicijas į elektronines monetas, bet ir bendrai apie investicijas. Apskritai, tokio tipo paketai yra nepaprastai pageidautina pozicija visiems, kurie norėtų pradėti savo nuotykius nuo investicijų į virtualią valiutą.

Bet kaip tai veikia?

Kokiu būdu „Ripple” mokymo paketas palaiko kriptovaliutų saugumą? Visų pirma visa operacija vyksta offline. Specialiai apsaugotame voke, išsiųstame įsigijus pakuotę, yra „Ripple“ kortelė su atsitiktinai sukurtu „Ripple“ kodu. „Ripple“ kodas ant kortalės tuo pačiu yrra vienkartinis prisijungimas ir slaptažodis prie paskyros, kurioje yra laikoma kriptovaliuta.

Žmogus, turintis „Ripple“ kodą, turi prieigą prie sukauptos kriptovaliutos vertės, taip pat ją sumokėti, reikalingas elektroninio pašto patvirtinimas. Perpardavėjui pateikus „Ripple“ kodą ir patikrinus tapatybę, galima adiministruoti lėšas, sukauptas e-portfelyje.

Išsamios nuoseklios instrukcijos, kaip patikrinti vertę, išmokėti ar administruoti kriptovaliutas, siunčiamos el. paštu. Turint kokių nors abejonių, paketo pirkėjas gali kreiptis į aptarnavimo skyrių, kad gautų papildomos pagalbos ar nurodymų.

„Ripple“ paketą galima įsigyti tik mokymo pakete. Norint jį gauti, būtina elektroniniu paštu susisiekti su pardavėju ir susitarti dėl telefono pokalbio, kurio metu bus pristatytas pasiūlymas ir paketo veikimo būdas. Pirkdamas klientas gauna prieigą prie elektroniniu paštu atsiųstos mokomosios medžiagos, galimybės užsirašyti į vebinarą, taip pat įžvalgos į sukauptos kriptovaliutos vertę. Tuo pačiu metu „Ripple“ kortelė su kodu yra siunčiama paštu  – ją galima atsiimti pateikus tapatybę patvirtinantį dokumentą.

„Ripple“ paketas… klientų atsiliepimai

„Ripple“ paketas turi atsiliepimų, kad tai naujoviškas mokomosios medžiagos paieškos būdas ir nemokamas kriptovaliutos kiekis. Dėl šios priežasties galite rasti daug komentarų tarp klientų ir šios srities tinklaraščių. Atrodo, kad dauguma klientų, įsigijusių „Ripple“ paketą, turi labai teigiamų atsiliepimų.

Labai greitai gavau mokymo medžiagą ir kriptovaliutas… galiu pradėti mokytis nuo pagrindų

Vardas: Rugilė

Brokeris mane šiek tiek išgąsdino, tačiau jo dėka man nereikia skolintis, kad galėčiau investuoti į savo kriptovaliutą, bet pagaliau turėsiu gerą patirtį. Be to, „Ripple“ padidino vertę, tai labai gera valiuta.

 Vardas: Benas

 • Aš jau anksčiau nusipirkau ripple valiutą už kelis tūkstančius, o dabar gavau paketus ir ripple  kortelę, susisiekė brokeris ir kažką ten aiškino, bet laukiu, žiūrėdamas medžiagas.

Vardas:  Gabrielius

 • panašius paketus mačiau ir jau prieinami prieš kelis metus, tačiau jeigu jie tiek metų rinkoje, tai ko gero negalima paneigti jų efektyvumo. Iš karto gauni kriptografinį mokymą – visai geras pasiūlymas.

Vardas: Lukas

Atrodo, kad „Ripple“ paketas yra geras sprendimas pradedantiesiems, įskaitant investavimo teoriją ir praktiką tapti savo valiuta. Rinkinys suteiks galimybę patekti į mokymus ir įgyti patirties investuojant į „Ripple“ elektroninę monetą. Didelę šio tipo produkto vertę lemia tai, kad klientas moka tik už mokomąją medžiagą, o kriptovaliutą gauna nemokamai. Dėl to galima pradėti pirmąją investiciją ir pradėti nuotykius su kriptovaliutomis, kurios turi potencialą išliktiu dar ilgus metus.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *