Site Loader

Kriptovalūtas bieži dēvē par nākotnes valūtām, taču pirmām kārtām tie ir vieni no populārākajiem 21. gadsimta ieguldījumu aktīviem. Tomēr kā sākt ieguldīt, ja jums nekad nav bijusi saskare ar kriptovalūtu?

Ieguldījumi… vaļasprieks vai profesija

Mūsdienās lielāko daļu aktīvu var iegādāties tiešsaistē, kas nozīmē, ka daudziem starptautiskajiem tirgiem ir samērā viegli piekļūt. Pat cilvēki, kuriem ir darbs uz pilno slodzi vai bērni mājās, var ieguldīt – ir tikai jāatrod pareizais tirgus un iespējas sev.

Tomēr tas nenozīmē, ka ieguldījumi ir viegls bizness; gluži pretēji, tie var būt ļoti sarežģīti. Atkarībā no izvēlētā veida ieguldīšana var kļūt par pilnas slodzes, nepilna laika karjeras iespēju vai vienkārši papildu ienākumu gūšanas veidu.

Cilvēki bieži domā, ka pilnās slodzes tirgotāji ar augstāku grādu un augstu ciltsrakstu strādā tikai investīciju bankās. Tikpat ierasts ir domāt, ka, lai tirgotos, ir nepieciešams liels kapitāls un laiks, kuru veltīt ieguldīšanai. Tomēr ir alternatīvi risinājumi.

Pirmais variants – un, iespējams, vienkāršākais, jo tas ir tik elastīgs un netraucēs jūsu ikdienas dzīvei – ir tirgoties no mājām. Tomēr dienas tirdzniecība mājās ir arī viena no kapitālietilpīgākajām investīciju šķirnēm.  Tas ir tāpēc, ka ikdienas tirgotāja minimālā kapitāla prasība biržās parasti ir aptuveni 25 000 $, un šī summa ir jāsaglabā visu laiku.  Ja konta atlikums nokrītas zem šī minimuma, nevarēs tirgoties katru dienu, kamēr netiks atjaunots minimālais kapitāla līmenis (noguldot naudu vai vērtspapīrus).

Tāpēc cilvēki, kuri vēlas tirgoties mājās, bieži pievēršas citiem aktīviem – piemēram, kriptovalūtām, kurām nav vajadzīgs milzīgs pašu ieguldījums.

Mūsdienu ieguldījumi – kriptovalūtas

Lai gan kriptogrāfijas valūtas ieguldījumi ir salīdzinoši svaigs ieguldījumu veids, tās kļuva populāras 2013 gadā. Toreiz lielās korporācijas sāka analizēt kriptovalūtas kā ieguldījumu aktīvu. Interese par šo ieguldījumu veidu tika saistīta ar diviem faktoriem: lielu potenciālo peļņu un iespēju iegūt kriptovalūtas citā veidā, nevis pērkot par tradicionālo valūtu, t.i., izrakšanas (maininga) parādība.

Laika gaitā kriptovalūtu ieguldījumu īpašības sāka mainīties. Tēma aizvien mazāk aizskāra tehnoloģiju entuziastus, biežāk profesionālus spekulantus, kuri sāka dot priekšroku Bitcoin operācijām, nevis tām, kas veiktas forex tirgū. Komisijas, ko iekasēja lielākās tiešsaistes kriptovalūtu biržas, sāka samazināties, kas galu galā noveda pie valūtas maiņas punktu popularitātes apspiešanas. Šī ieguldīšanas veida popularitātes virsotne sakrita ar Bitcoin rekordlielu likmi, un tieši tad plašsaziņas līdzekļos parādījās kriptovalūtu tēma. Tomēr Bitcoin burbulis pārsprāga un izrakšana kļuva nerentabla – no 2018. gada sākuma vairāk tiek runāts par ieguldījumiem alternatīvās kriptovalūtās.

Ripple – labs ieguldījums

Ripple ir maksājumu norēķinu sistēma un valūtas maiņas tīkls, kas var apstrādāt darījumus visā pasaulē. Ripple kalpo kā uzticams aģents starp abām darījuma pusēm, jo tas var ātri apstiprināt, ka apmaiņa bija veiksmīga. Ripple ļauj viegli apmainīties ar dažādām fiat valūtām, kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, un pat tādām precēm kā zelts.

“Ripple tika izstrādāta jau no paša sākuma, lai būtībā aizstātu SWIFT [vadošo naudas pārskaitījumu tīklu] vai citādi aizstātu norēķinu slāni starp lielākajām finanšu iestādēm,” saka Bitwave izpilddirektors Pats Vaits.

Katru reizi, kad lietotāji veic darījumus, izmantojot tīklu, tīkls iekasē nelielu samaksu XRP kriptovalūtas veidā.  Standarta Ripple darījumu maksa ir 0,00001 XRP, kas ir ļoti maz, salīdzinot ar maksu, ko bankas iekasē par pārrobežu maksājumu veikšanu.

XRP ir kriptogrāfijas valūta, kas darbojas uz XRP Ledger – blokķēdes, ko izstrādājuši Džeds Makkalebs, Artūrs Britto un Dāvids Švarcs. Makkalebs un Britto nodibināja Ripple un izmantoja XRP, lai atvieglotu darījumus tiešsaistē. Jūs varat iegādāties XRP kā ieguldījumu, monētu, ko apmainīt pret citām kriptovalūtām, vai kā veidu, kā finansēt darījumus Ripple tīklā.

Ir vērts atzīmēt, ka XRP blokķēde darbojas nedaudz savādāk nekā vairums citu kriptovalūtu. Citas kriptovalūtas atver darījumu grāmatas un pārbaudes procesus ikvienam, kurš var ātri atrisināt sarežģītus vienādojumus, taču darījumi ir droši, jo lielākajai daļai grāmatvežu ir jāpiekrīt verifikācijai, lai tos pievienotu. Izmantojot Ripple, kad parādās jauni darījumi, recenzenti atjaunina savas grāmatas ik pēc trim līdz piecām sekundēm un pārliecinās, ka tās atbilst citām grāmatām. Ja ir neatbilstība, tie pārtrauc savienojumu. Tas ļauj Ripple droši un efektīvi pārbaudīt darījumus, dodot tai priekšrocības salīdzinājumā ar citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin.

Ripple ir ārkārtīgi noderīgs tīkls daudzām lielām organizācijām, kas liek XRP tokeniem ievērojami iegūt vērtību pēdējos gados.

Ripple pakete – iemācieties ieguldīt

Jau kādu laiku ir pieejams jauns veids, kā uzzināt par ieguldījumiem Ripple kriptovalūtā. Mēs runājam par izglītības paketēm ar kriptovalūtu, šajā gadījumā – Ripple Pakete. Ripple pakete ir e-grāmatu, vebināru un mācību materiālu komplekts iesācējiem, kuri sapņo par ieguldījumiem šajā uz nākotni vērstajā valūtā.  Ripple Paketei ir pievienots īpašs kods un karte, ar kuru varat bez maksas saņemt dažas XRP tokenu vienības un sākt pirmos ieguldījumus.

Ripple Pakete piedāvā interesantus, plašus mācību materiālus, kas ir pieejami komplektā, un satur plašu informācijas apkopojumu ne tikai par jaunākajām tendencēm investīcijās e-monētās, bet arī par ieguldījumiem kopumā. Tas viss kopā padara šāda veida paketes par ārkārtīgi vēlamu lietu ikvienam, kurš vēlas sākt savu piedzīvojumu ar ieguldījumiem virtuālajā valūtā.

Bet kā tas darbojas?

Kā Ripple Izglītības Pakete risina kriptovalūtas nodrošināšanu? Pirmkārt, visa darbība notiek bezsaistē. Īpaši nodrošinātā aploksnē, kas nosūtīta pēc paketes iegādes, ir Ripple karte ar nejauši ģenerētu Ripple Kodu. Ripple Kods kartē ir gan konta pieteikumvārds, gan parole, kurā tiek glabāta kriptovalūta.

Personai ar Ripple kodu ir piekļuve uzkrātās kriptovalūtas vērtības priekšskatījumam, taču, lai to izņemtu, nepieciešama e-pasta pārbaude. Tikai pēc Ripple koda pasniegšanas brokerim un identitātes pārbaudes ir iespējams pārvaldīt e-makā uzkrātos līdzekļus.

Sīki izstrādātus norādījumus par kriptovalūtas vērtības skatīšanu, izņemšanu vai pārvaldīšanu sniedz pa e-pastu.  Šaubu gadījumā Paketes pircējs var vērsties apkalpošanas centrā, lai saņemtu palīdzību vai papildu norādījumus.

Ripple Paketi var iegūt tikai kā daļu no Izglītības Paketes. Lai to saņemtu, sazinieties ar pārdevēju pa e-pastu un noorganizējiet tālruņa zvanu, kura laikā tiks prezentēts piedāvājums un paketes darbības veids. Pēc pirkuma klients iegūst piekļuvi izglītības materiāliem, kas nosūtīti pa e-pastu, iespēju reģistrēties tīmekļa semināriem un apskatīt uzkrāto kriptovalūtu vērtību. Tajā pašā laikā pa pastu tiek nosūtīta Ripple karte ar kodu – to var saņemt pēc identitāti apliecinoša dokumenta uzrādīšanas.

Ripple Pakete… atsauksmes no klientiem

Atsauksmes par Ripple Paketi liecina, ka tā ir inovatīva mācību materiālu iegūšanas metode, kas ļauj saņemt bezmaksas kriptovalūtu. Šī iemesla dēļ jūs varat atrast daudz komentāru gan klientu vidū, gan nozares emuāros. Šķiet, ka lielākā daļa klientu, kuri ir iegādājušies Ripple Paketi, pauž ļoti pozitīvu atsauksmes par to.

•            Es ļoti ātri saņēmu mācību materiālus un kriptovalūtu… varu sākt mācīties no nulles

Niks: kapteinis

•            Starpnieks mani nedaudz nobiedēja, bet, pateicoties viņam, man nav nekavējoties jāiegulda savā kriptovalūtā, tāpēc galu galā man ir laba atsauksme. Turklāt pēdējā laikā Ripple vērtība ir palielinājusies, tā ir ļoti laba valūta.

 Niks: karlis

 •           es jau esmu nopircis ripple valūtu par pāriem tūkstošiem, un tagad saņēmu paketi un ripple karti, starpnieks sazinājās un kaut ko tur paskaidroja, bet es joprojām gaidu, tālāk skatos materiālus

Niks: laimonis

 •           es jau esmu redzējis līdzīgas paketes un, iespējams, tas ir bijis pieejams jau gadiem, bet ja tas tik ilgu laiku paliek tirgū, nevar noliegt to efektivitāti. Kopā dabūjat izglītību un kripto – diezgan labs piedāvājums

Niks: laimonis

Šķiet, ka Ripple Pakete ir labs risinājums iesācējiem, apvienojot investīciju teoriju ar savas valūtas praksi. Komplekts nodrošina piekļuvi apmācībai, kā arī ļauj jums pieredzēt ieguldījumus Ripple e-monētā. Šāda veida produktu lielā priekšrocība ir tā, ka klients maksā tikai par mācību materiāliem un saņem kriptovalūtu bez maksas.  Tā rezultātā varat ātri sākt savu pirmo ieguldījumu un piedzīvojumu ar kriptovalūtām, kas var ilgt vēl daudzus gadus.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *