Site Loader

Investavimas į kriptovaliutas tapo populiariu ir pelningu hobiu. Tačiau kaip ir kiekvienos investicinės veiklos atveju, verta būti atsargiems ir išmokti atpažinti pavojus, kurie laukia mėgėjų, įžengiančių į rinką.

Investavimas į kriptovaliutas

Kadangi investavimas į kriptovaliutas populiarėja, todėl vis daugiau asmenų nusprendžia rinktis būtent šį būdą. Daugelis iš jų galbūt galėtų užsiimti investavimu tradiciniu būdu, tačiau atsisuka į kriptovaliutas. Su visu tuo siejama mažiau pelno bankams ir investicinėms įmonėms, o tai jau savaime pranašauja tolimas pasekmes.

Remiantis SurveyMonkey duomenimis, 60% asmenų, kurie investavo į kriptovaliutas, nurodė, kad šį jų pasirinkimą lėmė potencialus ilgalaikis investicijos augimas. Tai turbūt yra protingiausia ir mažiausiai rizikos kelianti investavimo į kriptovaliutas priežastis. Taip vyksta dėl to, nes yra maža tikimybė kam nors patirti didelių nuostolių, kai pasirenkamos ilgalaikės investicijos – ypatingai, jeigu investuojami nestabilūs aktyvai.

Įsitikinimas, kad kriptovaliutos vertė laikui bėgant augs, leidžia laisviau ir be perfekcionizmo planuoti savo investiciją, kad būtų galima pirkti monetos vertės kritimo metu, ir parduoti, kai ji auga. Vietoj to yra tikimybė, kad vėliau monetų vertė tiek paaugs, kad pasieks pelną.

Tuomet, kai vieni kriptovaliutų investoriai apsisprendžia pirkti monetas, tikėdami šios investicijos grįžtamu ilgalaikiu pelnu, kitus motyvuoja tikėjimas greito pelno nauda. Realybėje 44% kriptografinių investuotojų nurodė, kad pirko monetas, atsižvelgdami į potencialų didelį augimą per gana trumpą laiką. Pranašaujami dideli iššūkiai, kadangi gali būti neįmanoma nuspėti, kokia linkme kasdieną kistų aktyvų kaina – ypač labiau nestabilių aktyvų atveju, tokių kaip skaitmeninės valiutos.

Investavimas… visai nėra taip paprasta

Investavimas tai nuostabus hobis, galbūt geriausiai apmokamas hobis, kreipiant dėmesį į aukštos kokybės finansinių ir valdymo konsultacijų kaštus. Visgi mūsų finansinis pasaulis yra labai sudėtingas, todėl tas, kuris nežiūri rimtai į investavimą, tikriausiai netaps šios srities specialistu, galinčiu pasiekti sėkmę.

Kitoje problemos pusėje yra žmonės, kurie neria į kraštutinumus. Staiga visi jų sprendimai pasveriami iš finansinio žiūros taško, nepaisant to, kad taip elgtis klaidinga. Jie tiesiog negali atsipalaiduoti ir užbaigia pusiausvyros nepasiektą bei nelaimingą (nors ir finansiškai tenkinantį) gyvenimą.

Sėkmingas investavimas remiasi „lėto turtėjimo” planu. Visgi daugelis pradedančiųjų labai nekantrauja, nesuprasdami, kad labiausiai apgalvotas investicijos planas prieš kriptovaliutos įsigijimą prasideda nuo sunkaus darbo. Iš tiesų nesvarbu, koks tiksliai yra investavimo planas, nes reikšmingiausia turėti sumanią idėją. Visa esmė yra tame, kad investuotojas sugebėtų laikytis savo užsibrėžto tikslo.

Investavimo mokslas – nuo ko pradėti

Kaip įgauti reikiamų žinių? Į pagalbą ateina mokymai. Tiek stacionarių, tiek nuotolinių mokymų pasirinkimas gali priblokšti. Kaip atskirti vertingas žinias nuo internete besikartojančių mitų? Atsakymas yra paprastas – investuoti į sąžiningus nuotolinius mokymus, kurie geriausiai, kad apimtų investavimo į kriptovaliutas pagrindą. Tokio mokymo internetu pavyzdys – “Stellar” paketas su nemokama kriptovaliuta.

“Stellar” paketas – mokslas su pačiais geriausiais

Nuo kurio laiko susiduriama su atsiliepimais, kad kriptovaliutą “Stellar” galima gauti populiarių mokymų paketų būdu. Tai yra rinkoje aptinkamas taip vadinamas mokymo paketas su kriptovaliuta. Kiekvienas toks paketas apima el. knygas, internetinius seminarus ir mokymo medžiagą, skirtą pradedantiesiems investuotojams, kurie labai nori pradėti investuoti į kriptovaliutas. Prie tokio produkto dažniausiai prijungiamas dokumentas, turintis kodą arba kortelę, su kuria leidžiama nemokamai gauti kelis konkrečios kriptovaliutos vienetus. Taip siekiama paskatinti skirti laiko mokymams.

Pridurtina, jog tai labai populiarus pasirinkimas tarp pradedančiųjų, kadangi dauguma paketų siūlo įdomias ir naujoviškas mokymo medžiagas, prieinamas su pasirenkama paslauga, taip pat apima platų informacijos sąvadą ne tik naujausių investavimo į skaitmenines monetas tendencijų tema, bet ir judėjimo rinkoje taisykles. Šie bruožai padeda suvokti, kad paketai su kriptovaliuta yra įdomi galimybė kiekvienam, kuris norėtų pradėti savo kelionę per investicijas į skaitmeninius aktyvus.

Saugojimas

Įdomus nemokamos kriptovaliutos perdavimo būdas yra taip vadinamos kortelės su “Stellar” kodu panaudojimas. Pasirinkus minėtą paketą kliento kortelė saugiai užpakuojama ir siunčiama tradiciniu paštu su pristatymu į namus. Atsiimti ją galima tik patvirtinus tapatybę ir atlikus mokėjimą už reikiamų mokymų paketą, taip siekiant apsaugoti jautrius kortelės duomenis nuo įvairių pavojų.

Dokumente nurodytas vardas ir slaptažodis, leidžiantis prisijungti prie privačios kliento paskyros virtualioje piniginėje. Visi šie duomenys prieinami tik tam asmeniui, kuris įsigijo “Stellar” paketą. Iki kriptovaliutos pardavimo kodą kortelėje reikia saugoti sausoje ir saugioje vietoje (pvz. banko slėptuvėje).

Tuomet, kai investuotojas nusprendžia, kad atėjo laikas gautos “Stellar” kriptovaliutos investicijas paversti grynaisiais pinigais, gali išnaudoti kortelę su gautu kodu. Kortelę turintis asmuo gali kiekvienu metu patikrinti joje sukauptas lėšas kriptovaliutos pavidalu, bet norėdamas ją išsiimti turi praeiti papildomą verifikaciją. Tereikia susisiekti su pardavėju ir pranešti apie išsimokėjimo pasirinkimą bei patvirtinti nuosavybę, pateikiant vardą ir slaptažodį. Vienetų pavertimas grynaisiais pinigais į nurodytą privačios piniginės adresą vykdomas iš karto.

“Stellar” paketas – ar apsimoka? Mūsų nuomonė

Susiduriama su tokiu atsiliepimu apie “Stellar” paketą: įdomus ir patrauklus investicinio produkto sprendimas pradedantiesiems. Šis mokymo metodas apima teoriją ir praktiką. Klientas pasirenkantis “Stellar” paketą gauna mokymo medžiagos paketą su nemokama “Stellar” kriptovaliuta kaip paskatą pradėti naują kelionę. Viso to dėka asmuo praplečia žinias investicijų srityje, kad galėtų pradėti praktikuotis kaip investorius, turintis pirmuosius savo aktyvus.

Kriptovaliutos laikymo ir išmokėjimo būdas yra ir saugus, ir paprastas. Reikia tik užsisakyti paketą, atsiimti siuntinį ir naudotis kriptovaliutos apžvalga iki mokymų užbaigimo. Turima fizinė laikmena (kortelė su kodu) sumažina vagysčių arba kitų atsitiktinių įvykių galimybę. Šis mokymo metodas palyginus yra nebrangus, kadangi pradedantysis investuotojas susimoka tik už mokymo medžiagą, o “Stellar” kriptovaliutą gauna nemokamai.

Šis investavimo būdas laikomas saugia alternatyva kriptovaliutai pasiekti ir saugoti. Be to, jo dėka klientas neprivalo iš karto susikurti paskyros virtualioje piniginėje ar jaudintis dėl apsaugos nuo programišių ir vagysčių. Fizinę kortelę su vardu ir slaptažodžiu reikia saugoti savo namuose niekam neprieinamoje vietoje. Saugumo sumetimais rekomenduojama kriptovaliutos investicijas išsimokėti tik gerai įvaldžius teorines investavimo žinias, kurias užtikrina pakete sukaupta medžiaga apie investavimą į “Stellar” kriptovaliutą ir jos valdymą.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *