Site Loader

Krüptovaluutadesse investeerimine on muutunud populaarseks ja kasumlikuks hobiks. Kuid nagu iga investeerimistegevuse puhul, peaksid olema ettevaatlik ja õppima, kuidas tuvastada ohte, mis ootavad amatööride turule sisenemist.

Krüptovaluutadesse investeerimine

Krüptovaluutadesse investeerimine on üha enam populaarsust kogumas ja seetõttu otsustab järjest rohkem inimesi selle investeerimisvõimaluse kasuks. Sellest tulenevalt on ka paljud need inimesed, kes võiks muidu ka traditsioonilisemal moel investeerida, hakanud hoopis tegelema krüptovaluutadega. See tähendab aga omakorda pankade ja investeerimisfirmade äritegevuse mahu vähenemist, mis võib põhjustada ka kaugeleulatuvaid tagajärgi. 

SurveyMonkey andmete kohaselt teatas 60% krüptovaluutadesse investeerinud inimestest, et nad tegid seda, kuna nad uskusid, et investeeringul on potentsiaal pikaajaliseks kasvuks. Kõige tõenäolisemalt on see kõige väiksema riskiga ja kõige arukam põhjus, miks krüptovaluutadesse investeerida. Põhjus on selles, et pikaajalise investeeringu korral kannab investor väiksema tõenäosusega suuri kaotusi, eriti siis, kui investeeritakse ebastabiilsetesse varadesse.

Usk, et krüptovaluuta väärtus ajas kasvab, tähendab, et ei ole tarvis oma investeeringut täiuslikult ajastada, et osta seda just siis, kui selle väärtus langeb ja müüa siis, kui väärtus tõuseb. Selle asemel on lootust, et valuutade hind kasvab aja jooksul piisavalt palju, et selle pealt kasumit teenida.

Mõned krüptovaluuta investorid ostavad teatud valuutasid usuga, et nende investeeringud tasuvad end pikemas perspektiivis ära ning teisi motiveerib hoopis lootus kiirest kasumi teenimisest. Tegelikult on 44% krüptoinvestoritest toonud välja, et nad on krüptovaluutat ostnud just nende potentsiaalse lühiajalise kõrge kasvu tõttu. Selline lähenemisviis võib aga olla üsna keeruline, kuna on võimatu ennustada, mis juhtub selle vara väärtusega üleöö, seda eriti ebastabiilsemate varadega ja sealhulgas ka digivaluutadega.

Investeerimine… ei olegi nii lihtne, kui esmapilgul võib tunduda

Investeerimine on suurepärane hobi ja kui arvestada kvaliteetset finantsnõustamise ja varade juhtimise tasusid, siis see on ilmselt ka üks kõige tasuvam. Meie finantsmaailm on aga niivõrd keeruline, et on peaaegu võimatu olla hea ja edukas investor ilma investeerimisse tõsiselt suhtumata.

Samas kerkib siinkohal üles ka teine probleem – inimesed, kes lähevad investeeringutega ekstreemseks. Ühtäkki lähenetakse kõikidele oma otsustele kõigepealt finantsilise nurga alt, isegi siis, kui selline lähenemine on täiesti kohatu. Sellised inimesed lihtsalt ei saa seda oma mõtetest enam välja tõrjuda ja see viib nende elu tasakaalust välja ning muudab nad lõppkokkuvõttes õnnetuks (isegi kui nad on finantsilises mõttes edukad).

Edukas investeerimine tugineb aeglaselt rikkaks saamise plaanile. Ometi on paljud alustavad investorid kannatamatud, ega taipa, et kõige mõistlikumad investeerimisplaanid nõuavad palju tööd, seda isegi enne krüptovaluutade ostmist. Tegelikult ei ole isegi oluline, milline on Sinu täpne investeerimisplaan, peaasi, et see oleks mõistlik. Oluline on see, et investor jääks oma plaanile kindlaks ka pikas perspektiivis.

Investeerima õppimine – kust alustada?

Kuidas aga siis ikkagi omandada vajalikud teadmised? Siinkohal on kasulikuks abivahendiks erinevad koolituskursused. Esmapilgul võib nii traditsiooniliste kui ka veebipõhiste koolituste valik silme eest kirjuks võtta. Kuidas eristada kasulikke teadmisi amatööride poolt Internetis levima hakanud müütidest? Lahendus on investeerida usaldusväärsesse veebipõhisesse koolituskursusesse, soovitavalt sellisesse, mis hõlmab ka krüptovaluutadesse investeerimise põhitõdesid. Pakett Stellar on täpselt see – õppepakett, millega saab tasuta kaasa ka teatud hulga krüptovaluuta ühikuid.

Pakett Stellar – õpi koos parimatega

Arvamus, et Stellar krüptovaluutat on võimalik saada populaarsete õppepakettide osana, on ringelnud juba tükk aega. Sellised nii-öelda krüptovaluutaga õppepaketid ilmusid turule mõni aeg tagasi. Iga pakett sisaldab e-raamatuid, veebiseminare ja koolitusmaterjale, mis on mõeldud alustavatele investoritele, kes soovivad hakata krüptovaluutadesse investeerima. Sellist tüüpi toodetega tuleb enamasti kaasa ka koodi sisaldav dokument või kaart, mis võimaldab saada mõne ühiku konkreetset krüptovaluutat täiesti tasuta. See on mõeldud investorite julgustamiseks, et nad pühendaksid oma aega õppekursustele.

See on algajate seas ülimalt populaarne lahendus – enamik pakette pakub oma teenuse osana huvitavaid ja innovaatilisi koolitusmaterjale ning need sisaldavad põhjalikke teadmisi mitte ainult krüptovaluutadesse investeerimise hetketrendide kohta, aga ka turul navigeerimise reeglite kohta. Sellised funktsioonid muudavad krüptovaluutade paketid huvitavaks võimaluseks kõigile, kes soovivad alustada oma seiklusi digitaalsetesse varadesse investeerimisega.

Turvaline hoiustamine

Huvitav võimalus tasuta krüptovaluuta ülekandmiseks on kasutada Stellar koodiga kaarti. Pärast paketi valimist, saadetakse kaart kliendile traditsioonilise posti teel, kulleriga (paki eest tasutakse kättesaamisel sularahas) või tähitud kirjana. Seda kaarti on võimalik saada alles pärast seda, kui klient on oma isiku kinnitanud ning maksnud vastava arvu kursuste eest. See protsess kaitseb kaardil olevaid tundlikke andmeid võimalike pettuste eest.

Dokument sisaldab sisselogimisandmeid ja salasõna, millega klient saab logida oma virtuaalse rahakoti privaatsele profiilile. Need andmed on saadaval ainult Pakett Stellari soetanud isikule. Kaardil olevat koodi tuleks hoiustada kuivas ja turvalises kohas (näiteks seifis) kuni krüptovaluuta on ära müüdud.

Kui investor otsustab, et on aeg talle antud Stellari krüptovaluuta ära müüa, saab ta selleks kasutada kaardil olevat koodi. Kaarti omav isik saab kogunenud vahendeid krüptovaluuta kujul igal ajal vaadata, kuid nende väljavõtmiseks on vaja läbida täiendav kontroll. Kasutaja peab müüjaga ühendust võtma, et teavitada teda oma müügisoovist ning kinnitama oma omandiõiguse, esitades oma sisselogimisandmed ja salasõna. Üksuste ülekandmine privaatse rahakoti aadressile on praktiliselt silmapilkne.

Pakett Stellar – kas see on oma raha väärt? Meie arvamus

Pakett Stellarit peetakse mõjukaks vahendiks ning intrigeerivaks investeerimistooteks just algajatele. See on huvitav õppemeetod, milles on ühendatud nii teooria kui ka praktika. Pakett Stellariga saab klient endale komplekti õppematerjale ning lisaks sellele ka tasuta koguse Stellar krüptovaluutat, et motiveerida neid investeerimisega alustama. Tänu sellele saab õpitud investeerimisteadmised koheselt proovile panna ja hakata oma esimese varaga investeerima.

Nii krüptovaluuta hoiustamisviis kui ka selle väljavõtmine on turvaline ja lihtne. Kliendil on vaja kõigest tellida pakett, võtta vastu posti teel saadetud pakk ja kasutada kuni õppeprotsessi lõpuni krüptovaluuta eelvaadet. Füüsilise andmekandja (koodiga kaardi) olemasolu minimeerib rahaliste vahendite vargust või mis tahes muude tahtmatute sündmuste esinemist. See õppemeetod on ka suhteliselt taskukohane, kuna alustav investor maksab ainult õppematerjalide eest ning sellega saab ta täiesti tasuta kaasa teatud koguses Stellari krüptovaluutat.

Seda investeerimismeetodit peetakse turvaliseks alternatiiviks krüptovaluutade omandamisele ja hoiustamisele. Lisaks sellele ei pea klient ise ka ühtegi virtuaalse rahakoti kontot avama ega muretsema selle pärast, kuidas end häkkerite ja varaste eest kaitsta. Kõik, mida turvalisuse tagamiseks tegema peab, on hoida oma sisselogimisandmete ja salasõnaga füüsilist kaarti oma kodus turvalises kohas. Siiski on turvakaalutlustel soovitatav oma krüptoraha ära müüa alles siis, kui investeerimise teoreetilised põhimõtted on endale selgeks tehtud. Paketti kuuluvad Stellari krüptovaluuta investeerimis- ja juhtimismaterjalid ongi mõeldud selleks, et Sind selles osas ette valmistada.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *