Site Loader

Krüptovaluutasid nimetatakse sageli ka tuleviku valuutadeks, kuid ennekõike kuuluvad need 21. sajandi kõige populaarsemate investeerimisvarade hulka. Kuidas aga alustada investeerimisega, kui sa pole kunagi krüptorahaga kokku puutunud?

Investeerimine… hobi või amet

Tänapäeval saab enamikku varasid osta Internetist, mis tähendab, et paljudele rahvusvahelistele turgudele on suhteliselt lihtne juurde pääseda. Investeerida saavad ka inimesed, kellel on täiskohaga töö või lapsed kodus – tuleb vaid leida endale sobiv turg ja võimalused.

Sageli arvatakse, et ainult kõrgharidusega ja kõrge sugupuuga täiskohaga kauplejad töötavad  investeerimispankades. Sama levinud on arvamus, et kauplemiseks on vaja palju kapitali ja aega kulutamiseks. Siiski on alternatiive.

Esimene võimalus – ja ilmselt ka kõige lihtsam, kuna see on nii paindlik ega sega sinu igapäevaelu – on kaubelda kodust. Kodupõhine päevakauplemine on aga ka üks kapitalimahukamaid investeerimisliike. Seda seetõttu, et igapäevase kaupleja miinimumkapitalinõue on börsidel tavaliselt umbes 25 000 dollarit ja seda summat tuleb kogu aeg säilitada. Kui kontojääk langeb alla selle miinimumi, ei saa ta enne minimaalse kapitalitaseme taastamist igapäevaselt kaubelda (sularaha või väärtpaberite sissemaksega).

Seetõttu pöörduvad inimesed, kes soovivad kodus kaubelda, sageli muude varade poole – näiteks krüptorahade poole, kus pole vaja tohutut omapanust.

Kaasaegne investeering – krüptovaluutad

Kuigi krüptorahainvesteeringud on suhteliselt värske investeerimisvorm, pälvisid need huvi 2013. aastal. Just siis hakkasid suurkorporatsioonid krüptorahasid kui investeerimisvara analüüsima. Huvi selle investeerimisvormi vastu tulenes kahest tegurist: suur potentsiaalne kasum ja võimalus omandada krüptovaluutasid muul viisil kui traditsioonilise valuutaga ostmine, st kaevandamise fenomen.

Aja möödudes hakkasid krüptovaluutainvesteeringute omadused muutuma. Teema puudutas üha vähem tehnoloogiahuvilisi, sagedamini professionaalseid spekulante, kes hakkasid Bitcoini operatsioone eelistama forexis tehtavatele. Suurimate veebipõhiste krüptovaluutabörside vahendustasud hakkasid langema, mis lõpuks viis vahetuspunktide populaarsuse allasurumiseni. Selle investeerimisvormi populaarsuse tippaeg langes kokku Bitcoini rekordkursiga ning seejärel ilmus peavoolumeedias krüptovaluutade teema. Bitcoini mull aga lõhkes ning kaevandamine muutus kahjumlikuks – 2018. aasta algusest räägitakse rohkem alternatiivsetesse krüptovaluutadesse investeerimisest.

Ripple – hea investeering

Ripple on maksete arveldussüsteem ja valuutavahetusvõrk, mis suudab töödelda tehinguid üle kogu maailma. Ripple on usaldusväärne agent tehingu kahe osapoole vahel, kuna see saab kiiresti kinnitada, et vahetus oli edukas. Ripple teeb lihtsaks erinevate fiat-valuutade, krüptovaluutade (nt Bitcoin) ja isegi kaupade (nt kulla) vahetamise.

“Ripple loodi algusest peale selleks, et sisuliselt asendada SWIFT [juhtiv rahaülekandevõrk] või muul viisil asendada suuremate finantsasutuste vaheline arvelduskiht,” ütleb Bitwave’i tegevjuht Pat White.

Iga kord, kui kasutajad teevad võrgu kaudu tehinguid, võtab võrk väikese tasu XRP krüptovaluuta näol. Tavaline Ripple’i tehingutasu on 0,00001 XRP, mis on väga väike võrreldes pankade poolt piiriüleste maksete tegemise tasudega.

XRP on krüptovaluuta, mis töötab XRP Ledgeril, plokiahelal, mille kujundasid Jed McCaleb, Arthur Britto ja David Schwartz. McCaleb ja Britto asutasid Ripple’i ja kasutasid veebitehingute hõlbustamiseks XRP-d. XRP-d saate osta investeeringuna, mündina teiste krüptovaluutade vastu vahetamiseks või Ripple’i võrgu tehingute rahastamiseks.

Väärib märkimist, et XRP plokiahel töötab pisut teisiti kui enamik teisi krüptovaluutasid. Teised krüptovaluutad avavad oma tehinguraamatud ja kontrolliprotsessid kõigile, kes suudavad keerulisi võrrandeid kiiresti lahendada, kuid tehingud on turvalised, kuna enamik raamatupidajaid peab nende lisamiseks kontrollimisega nõustuma. Ripple’i puhul värskendavad arvustajad oma raamatuid iga kolme kuni viie sekundi järel uute tehingute ilmumisel ja veenduvad, et need ühtivad teiste raamatutega. Kui esineb ebakõla, katkestavad nad ühenduse. See võimaldab Ripple’il tehinguid turvaliselt ja tõhusalt kontrollida, andes talle eelise teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, ees.

Ripple on väga kasulik võrk paljudele suurtele organisatsioonidele, mistõttu XRP-märk on viimastel aastatel oluliselt väärtust tõstnud.

Pakett Ripple – õpi investeerima

Uus viis Ripple’i krüptovaluutasse investeerimise õppimiseks on olnud juba mõnda aega saadaval. Jutt käib krüptorahaga õppepakettidest, antud juhul Ripple Package’ist. Ripple on e-raamatute, veebiseminaride ja koolitusmaterjalide komplekt algajatele, kes unistavad investeerida sellesse tulevikku suunatud valuutasse. Ripple Package’iga on kaasas spetsiaalne kood ja kaart, millega saad tasuta koguda paar ühikut XRP tokeneid ja alustada oma esimesi investeeringuid.

Ripple’i pakett pakub huvitavaid ja ulatuslikke koolitusmaterjale, mis on saadaval paketi osana ning sisaldab ulatuslikku teabekogumit mitte ainult e-müntidesse investeerimise viimaste trendide, vaid ka investeerimise kohta üldiselt. Kõik see kokku teeb seda tüüpi paketid äärmiselt ihaldusväärseks kaubaks kõigile, kes soovivad alustada oma seiklust virtuaalsesse valuutasse investeerimisega.

Aga kuidas see töötab?

Kuidas käsitleb Ripple’i õppepakett krüptoraha turvamist? Esiteks toimub kogu toiming võrguühenduseta. Spetsiaalselt kinnitatud ümbrikus, mis saadetakse pärast paki ostmist, on Ripple Card juhuslikult genereeritud Ripple koodiga. Kaardil olev Ripple kood on nii konto sisselogimine kui ka parool, kuhu krüptovaluutat hoitakse.

Ripple Code’iga inimesel on ligipääs akumuleeritud krüptovaluuta väärtuse eelvaatele, kuid selle väljavõtmiseks on vajalik e-posti kinnitus. Alles pärast Ripple Code’i maaklerile edastamist ja isikusamasuse kontrollimist on võimalik hallata e-rahakotti kogunenud vahendeid.

Üksikasjalik samm-sammult juhis krüptovaluuta väärtuse vaatamise, väljavõtmise või haldamise kohta edastatakse e-posti teel. Kahtluste korral võib Paketi ostja abi või edasiste juhiste saamiseks pöörduda teenindusbüroo poole.

Ripple’i saab hankida ainult õppepaketi osana. Selle saamiseks võtke ühendust müüjaga e-posti teel ja leppige kokku telefonikõne, mille käigus tutvustatakse pakkumist ja paketi toimimist. Pärast ostu saab klient ligipääsu e-posti teel saadetud õppematerjalidele, võimaluse registreeruda veebiseminaridele ning vaadata kogunenud krüptovaluuta väärtust. Samal ajal saadetakse postiga Ripple kaart koos koodiga – sellele saab järgi isikut tõendava dokumendi esitamise.

Pakett Ripple… klientide arvamused

Ripple paketis on arvamus uudsest õppematerjalide hankimise meetodist, aga ka tasuta kogusest krüptovaluutat. Sel põhjusel võite leida palju kommentaare nii klientide seas kui ka tööstuse ajaveebides. Tundub, et enamik Ripple Packi ostnud klientidest avaldab selle kohta väga positiivset arvamust.

Sain väga kiiresti koolitusmaterjalid kätte ja krüptoraha kätte … võin alustada õppimist nullist

Nick: Naima

Maakler ehmatas mind veidi, aga tänu temale ei pea ma oma krüptosse investeerimisega kohe tegelema, nii et lõpuks on mul hea arvamus. Pealegi on Ripple’i väärtus viimasel ajal tõusnud, see on väga hea valuuta.

Nick: Neeme

 •           Olen juba ostnud ripple valuutat mitme tuhande eest ja nüüd sain pakid ja ripple kaardi, vahendaja rääkis ja seletas seal midagi, aga vaatan veel materjale

Nick: Mati

  • Sarnaseid pakette olen juba näinud ja ilmselt juba aastaid saadaval olnud, aga kuna nii mõnigi jääb turule, siis ei saa eitada nende tõhusust. Saate koos krüptohariduse – täitsa okei pakkumine

Nick: Peeter

Tundub, et Pakett Ripple on hea lahendus algajatele, ühendades investeerimisteooria oma valuutade praktikaga. Komplekt pakub juurdepääsu koolitusele ja võimaldab teil ka kogeda Ripple e-mündi investeerimist. Seda tüüpi toodete suureks eeliseks on see, et klient maksab ainult õppematerjalide eest ja saab krüptoraha tasuta. Tänu sellele saate kiiresti alustada oma esimest investeeringut ja alustada seiklust krüptovaluutadega, millel on potentsiaali kesta veel palju aastaid.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *