Site Loader

Ieguldījumi kriptovalūtās ir kļuvuši par populāru un ienesīgu vaļasprieku. Tomēr, kā ar jebkuriem ieguldījumiem, ir svarīgi būt piesardzīgiem un iemācīties identificēt draudus, kas sagaida iesācējus ieguldītājus, ienākot tirgū.

Ieguldījumi kriptovalūtās

Tā kā ieguldījumi kriptovalūtās kļūst arvien populārāki, arvien vairāk cilvēku izvēlas šo iespēju. Tāpēc daudzi, kuri citādi būtu ieguldījuši tradicionālākā veidā, tā vietā ir pievērsušies kriptovalūtām. Tas nozīmē mazāku darījumu apjomu bankām un ieguldījumu sabiedrībām, kam var būt tālejošas sekas.

Saskaņā ar SurveyMonkey datiem, 60% cilvēku, kas ir ieguldījuši kriptovalūtā, norādīja, ka darīja to, jo uzskata, ka šim ieguldījumam ir ilgtermiņa izaugsmes potenciāls. Tas, visticamāk, ir vismazāk riskantais un vissaprātīgākais iemesls, kāpēc ieguldīt kriptovalūtā. Tas ir tādēļ, ka, veicot ilgtermiņa ieguldījumu, ir mazāka iespēja ciest lielus zaudējumus, it īpaši ja ieguldījums ir veikts nestabilos aktīvos.

Pārliecība, ka kriptovalūtas vērtība laika gaitā pieaugs, nozīmē, ka nav nepieciešams perfekti saplānot savus ieguldījumus, lai iegādātos kriptovalūtu, kad monētas vērtība krītas, un pārdotu tās, kad to vērtība pieaug. Tā vietā var cerēt, ka valūtas cena laika gaitā pieaugs pietiekami, lai gūtu peļņu.

Kamēr daži kriptovalūtas ieguldītāji ir izvēlējušies iegādāties monētas, jo uzskata, ka viņu ieguldījums ilgtermiņā atmaksāsies, citus motivē vēlme gūt ātru peļņu. Īstenībā 44% kriptovalūtu investoru ir norādījuši, ka ir iegādājušies monētas, jo tām ir liels izaugsmes potenciāls īsā termiņā. Tas var būt milzīgs izaicinājums, jo var būt neiespējami paredzēt, kas notiks ar aktīvu cenu vienas nakts laikā, jo īpaši, ja runa ir par nepastāvīgākiem aktīviem, piemēram, digitālajām valūtām.

Ieguldīt… nemaz nav tik vienkārši

Ieguldīšana ir lielisks hobijs – iespējams, vislabāk apmaksātais hobijs, ņemot vērā augstas kvalitātes finanšu konsultāciju un pārvaldības izmaksas. Tomēr mūsu finanšu pasaule ir ļoti sarežģīta un ja kāds neuztver ieguldījumus nopietni, visticamāk, nebūs pietiekami labs, lai sasniegtu panākumus.

Problēmas otrā galā ir cilvēki, kas nonāk galējībās. Pēkšņi visi viņu lēmumi vispirms tiek izsvērti no finansiālā viedokļa, pat ja tas ir neatbilstoši. Viņi nevar vienkārši atslābt, un beigu beigās sāk dzīvot nelīdzsvarotu un nelaimīgu (pat ja finansiāli veiksmīgu) dzīvi.

Lai ieguldīšana būtu veiksmīga, ir jāpiemēro princips “kļūsti bagāts lēnām”. Tomēr daudzi iesācēji investori ir nepacietīgi, neapzinoties, ka saprātīgākie investīciju plāni prasa lielus sagatavošanas darbus vēl pirms kriptovalūtu iegādes. Patiesībā nav nozīmes tam, kāds ir precīzs investīciju plāns, kamēr tas ir saprātīgs. Svarīgi ir tas, vai investors var pie tā pieturēties ilgtermiņā.

Iemācīties ieguldīt – ar ko sākt?

Kā apgūt atbilstošas zināšanas? Palīgā nāk apmācības kursi. Tomēr jautājums, kādus kursus izvēlēties – klātienes vai tiešsaistes – var izraisīt galvassāpes. Kā atšķirt noderīgas zināšanas no mītiem, ko internetā izplata nespeciālisti? Atbilde ir ieguldīt uzticamā tiešsaistes kursā; vēlams tādā, kas sniedz pamatzināšanas par ieguldījumiem kriptovalūtās. Šāds ir interneta kurss Stellar pakete – izglītības pakete ar bezmaksas kriptovalūtu.

Stellar pakete – mācies no labākajiem

Kādu laiku tiek izplatīts viedoklis, ka Stellar kriptovalūtu var saņemt kā daļu no populārām apmācību paketēm. Tās ir tā sauktās izglītības paketes ar kriptovalūtu, kas tirgū parādījās pirms kāda laika. Katrs šāds komplekts ietver e-grāmatas, vebinārus un mācību materiālus, kas ir paredzēti iesācējiem investoriem, kuri vēlas sākt ieguldīt kriptovalūtās. Šāda veida produktam parasti ir pievienots dokuments, kurā ir kods vai karte, kas ļauj iegūt dažas konkrētas kriptovalūtas vienības bez maksas. Tas tiek darīts, lai aicinātu veltīt laiku mācībām.

Tas ir ļoti populārs variants iesācēju vidū – lielākā daļa pakešu piedāvā interesantus, inovatīvus mācību materiālus, kas ir pieejami pakalpojuma ietvaros, kā arī nodrošina plašu informācijas avotu ne tikai par jaunākajām tendencēm investīcijās e-monētās, bet arī par to, kā orientēties tirgū. Šī iemesla dēļ paketes ar kriptovalūtu ir interesants variants ikvienam, kurš vēlas sākt savu piedzīvojumu ar ieguldīšanu digitālajos aktīvos.

Droša uzglabāšana

Interesants veids, ka pārskaitīt bezmaksas kriptovalūtu ir izmantot t.s. Stellar kartes ar kodu. Pēc paketes izvēles tā tiks nosūtīta klientam pa tradicionālo pastu īpaši drošā sūtījumā, kas jāapmaksā pie saņemšanas. To var saņemt tikai tad, kad ir apliecināta identitāte un veikta samaksa par atbilstošu apmācību komplektu. Tā mērķis ir aizsargāt uz kartes norādītos datus pret nesankcionētu izmantošanu.

Šāds dokuments satur lietotājvārdu un paroli, kas ļauj pieteikties klienta privātajā profilā virtuālajā makā. Šie dati ir pieejami tikai tai personai, kura ir iegādājusies Stellar paketi. Kods uz kartes ir jāglabā sausā un drošā vietā (piemēram, bankas seifā) līdz kriptovalūtas pārdošanas brīdim.

Kad investors nolemj, ka ir pienācis laiks pārdot saņemto Stellar kriptovalūtu, viņš var izmantot karti ar kodu. Persona, kurai ir karte, jebkurā laikā var apskatīt konkrētā brīdī uzkrātos līdzekļus kriptovalūtas veidā. Tomēr lai to izmaksātu, ir jāveic papildu pārbaude. Personai ir jāsazinās ar pārdevēju, jāinformē par gatavību veikt izmaksu un jāapstiprina naudas izmaksa ar lietotājvārdu un paroli. Vienības tiek pārvērstas naudā un pārskaitītas uz izvēlēto privātā maka adresi praktiski uzreiz.

Stellar pakete – vai tas ir tā vērts? Mūsu viedoklis

Stellar pakete tiek uzskatīta par interesantu risinājumu un intriģējošu investīciju produktu iesācējiem. Tā ir interesanta mācību metode, kas apvieno teoriju un praksi. Izvēloties Stellar paketi, klients saņems mācību materiālu komplektu kopā ar bezmaksas Stellar kriptovalūtu, lai veicinātu interesi par ieguldījumiem. Tādējādi būs iespējams attīstīt zināšanas par investīcijām, kā arī ar pirmajiem aktīviem veikt faktiskus ieguldījumus.

Gan kriptovalūtas glabāšana, gan izņemšana ir droša un vienkārša. Vienkārši pasūti paketi, saņem sūtījumu un izmanto tikai kriptovalūtas apskati līdz mācību beigām. Fizisks datu nesējs (karte ar kodu) samazina risku, ka līdzekļi var tikt nozagti vai var rasties citi neparedzēti gadījumi. Šāda apmācības metode ir arī salīdzinoši lēta, jo iesācējs investors maksā tikai par mācību materiāliem, bet Stellar kriptovalūtu saņem bez maksas. 

Šī ieguldījumu metode tiek uzskatīta par drošu alternatīvu kriptovalūtu iegādei un uzglabāšanai. Turklāt, pateicoties tai, klientam nav nekavējoties jāizveido konts virtuālajā makā vai jāuztraucas par drošības pasākumiem pret hakeriem un zagļiem. Viss, kas viņam ir jādara, ir jāpaslēpj sava fiziskā karte ar lietotājvārdu un paroli savās mājās. Taču drošības apsvērumu dēļ kriptovalūtu ieteicams izmaksāt tikai pēc tam, kad ir apgūti ieguldīšanas teorētiskie pamati, kam sagatavos komplektā esošie materiāli par ieguldīšanu Stellar kriptovalūtā un kriptovalūtas pārvaldību.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *