Site Loader

Bez ohledu na to, co si lidé o kryptoměnách osobně myslí – je nepopiratelné, že se v posledních letech staly jednou z nejžádanějších investic. Je ale nákup jedinou možností, jak z kryptoměn získat jakýkoliv profit?

Kryptoměny a jejich budoucnost

Kryptoměnová komunita, kterou kdysi chápala jen relativně malá skupina investorů proti ustanovení, se nyní stala všeobecně známou – a to velmi rychle. Analytici odhadují, že globální trh s kryptoměnami se do roku 2030 ztrojnásobí a dosáhne objemu téměř 5 miliard dolarů.

Profil investorů se navíc vyvíjel. V době virálních informací už to není takový specializovaný koníček. Každodenní spotřebitelé spíše viděli tuto novou třídu majetku jako způsob doplnění investic, ve srovnání s předchozími lety začali starší spotřebitelé podporovat kryptoměny mnohem rychlejším tempem. Ve Spojených státech tvoří lidé starší 35 let téměř polovinu (47%) osob očekávajících, že budou v příštích šesti měsících investovat do kryptoměn.

Mnoho z těchto současných i potenciálních investorů do kryptoměn nabízí nový způsob, jak spravovat své finance a mnozí také věří, že finanční svoboda kryptoměn je osvobodila od neohebnosti tradičního bankovnictví.

Získejte kryptoměnu

V současnosti je nejoblíbenější možností získání kryptoměny nákup tradičních měn ve směnárnách, nebo burzách a jejich následná výměna za konkrétní kryptoměnu. To však u mnoha typů elektronických mincí není možné. Směnárny podporují pouze nejoblíbenější měny, jako je Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin a lze i použít Ripple. Přitom je důležité mít na paměti, že trh s kryptoměnami stále roste a pro přístup ke zbývajícím zhruba 2 000 existujícím kryptoměnám, běžně označovaným jako „altcoiny“, musí uživatelé obchodovat s Bitcoiny (BTC) nebo Ethereem (ETH). Například burza Coinbase nabízí Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash, které si uživatelé mohou zakoupit pomocí debetní karty. Pro získání altcoinů musí uživatel burzy převést BTC, ETH, LTC nebo BCH na burzu, která nabízí všechny tyto páry.

Existuje však ještě jedna možnost, jak kryptoměnu získat, a to vykopat ji, případně vytěžit. Těžba je proces, který Bitcoin a několik dalších kryptoměn používají ke generování mincí a ověřování nových transakcí. Zahrnuje rozsáhlé decentralizované sítě počítačů po celém světě, které ověřují a zajišťují blockchainy – virtuální účetní knihy, které dokumentují transakce kryptoměn.

Za přispění jejich výpočetního výkonu jsou na oplátku počítače v síti odměněny novými mincemi. To je důvod, proč se ti, kteří se podílejí na těžbě, nazývají těžaři: udržují a zajišťují blockchain, blockchain je odměňuje mincemi a mince zase poskytují pobídku pro těžaře, aby udržovali blockchainovou síť.

Kryptokopárka… o co se jedná

Kopárkou kryptoměn může být počítač nebo jedna grafická karta. Nejběžnější jsou sady grafických karet nebo vyhrazená zařízení typu ASIC. Musí splňovat patřičné požadavky především na výkon. Proces „kopání“ je ověřování nových bloků a jejich připojení k existující sekvenci – takzvanému blockchainu. K vykopání nového bloku musí těžař vyřešit kryptografický problém. Jedná se o nalezení řetězce znaků, tzv. hashů. Výkon kopárek se měří v hashech za sekundu (H/s).

Kopání kryptoměn není nic jiného než potvrzování transakcí v distribuované databázi. Jednoduše řečeno, zahrnuje potvrzení nových bloků a jejich připojení k existujícímu blockchainu. Nazvat tuto činnost „kopáním“ souvisí s termínem „kopání zlata“, která v tomto případě existuje. V podstatě se tedy provoz kryptoměnové kopárky scvrkává na zpracování obrovského množství dat. Vzhledem k tomu, že kryptografický protokol je otevřený zdroj – můžete se ke kopárce připojit kdykoli. Stačí zadat výstup, který obsahuje: transakce a hash předchozího bloku. Zařízení copan oznámí nalezené řešení na síti a ostatní účastníci procesu zkontrolují jeho platnost. Pokud je toto řešení ověřeno, nový blok se považuje za vykopaný a osoba odpovědná za něj obdrží určitý počet digitálních mincí.

Asic Pro… jak to funguje

Kopárka kryptoměn Asic Pro obsahuje jeden z nejlépe navržených ASIC pro kopání Bitcoinů přes USB zařízení na trhu.

Specifický integrovaný obvod (ASIC) je mikročip navržený a vyrobený výhradně pro těžbu kryptoměn s výjimečnou přesností a rychlostí. Ve srovnání se všemi předchozími technologiemi nabízí 100 násobný nárůst výkonu a zároveň snižuje spotřebu energie. Někteří odborníci považují ASIC za koncovou technologii, protože podobná zařízení v blízké budoucnosti nic nenahradí. Vzhledem k tomu, že jejich čipy jsou navrženy a vyrobeny speciálně pro jeden úkol, jsou zařízení lepší než jakákoli jiná technologie, jako je použití speciálních grafických karet nebo počítačových čipů.

Asic Pro je nejvýkonnější kopárka SHA-256 ve formátu USB, což znamená, že i v dnešní době s ním lze dosáhnout ohromujících výsledků.

Návod k použití Asic Pro a…

Jedním z charakteristických rysů Kopárka kryptoměn Asic Pro je jeho snadné použití. Zákazníkům stačí projít čtyřstupňovým procesem používání, aby z této nejmodernější kryptoměny vytěžili maximum.

Objednávky lze zadat prostřednictvím vyhrazené internetové stránky nebo pomocí zprostředkovatele. Při rozhovoru se zástupcem se zákazník přesně dozví, z čeho se kopárka Asic Pro skládá. Zásilka se zařízením bude doručena osobně na uvedenou adresu.

Obdržený balíček je potřeba rozbalit a následně připojit k počítači s internetem přes USB port. Asic Pro má speciální HTML soubor, který uživatele po připojení k síti automaticky přesměruje na internetovou stránku.

Na stránky lze pro zajištění bezpečnosti přistupovat pouze pomocí kopárky kryptoměny Asic Pro. Na stránce se zákazník bude moci přihlásit, stáhnout si speciální software, který umožní zařízení pracovat a získat přístup ke svému účtu elektronické peněženky. Jakmile se zákazník přihlásí na stránku, stáhne si software a zařízení je plně funkční, Asic Pro se sám připojí ke kryptoměnové síti.

Výše uvedený proces plně ukazuje, jak snadné je provozovat kopíárku kryptoměn Asic Pro. Jediným úkolem uživatele je zakoupit zařízení, připojit jej k počítači s internetem, postupovat podle pokynů a pravidelně jej používat.

Éra těžby kryptoměn rozhodně neskončila. Se zařízeními, jako je kopárka kryptoměn Asic Pro, se může kdokoli stát těžařem a vydělávat peníze těžbou virtuálních mincí!

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *